Nedělní South Park: hledání nirvány i boj se satanem

Pračlověd neboli ManBearPig stále terorizuje South Park

Neklidné noci v South Parku nekončí. Pračlověd dál terorizuje město a pokračuje v brutálních vraždách místních obyvatel. A co dělá naše známá čtyřka? Sedí v lochu. Navíc to vypadá, že situaci nezachrání ani nejvyšší zlo – Satan.

Přestože se mrtvoly hromadí a Pračlověd byl již několikrát spatřen, jsou tací, kteří pořád nevěří v jeho existenci. Stan, Kyle, Kenny a Eric se snaží vysvětlit policistovi, který jim dělá společnost na stanici, že by to tu opravdu někdo měl začít brát vážně! Jenomže v South Parku se bere vážně jenom jedna věc – Dead Redemption 2. Slibte ale místnímu policajtovi, že mu prozradíte triky k téhle super hře a uvidíte, jak rychle se dostanete z vězení.

Doma na kluky bohužel nic přívětivého nečeká, jediný, kdo se dostane dál v pátrání započatém v předchozím díle, je Stan. Je sice nemilé zjistit, že o vás vlastní otec neměl strach, protože hrál zhulenej Dead Redemption 2 (překvapivě), nakonec je ale Stanovi přeci jen nápomocný. Prozradí mu totiž, že o příšeře už kromě Ala Gorea jednou někdo mluvil a navykládal toho víc než dost – Stanův děda Marvin. Stan už ví, že s příšerou kdosi před mnoha lety uzavřel dohodu, kvůli které teď kosí nevinné obyvatele městečka a má nechvalné tušení, že odpověď na to kdo, najde v místním domově důchodců…

Začíná boj na život a na smrt při kterém se do střetu s vraždícím monstrem pouští i samotný Satan. A nebude to mít jednoduché. S touhle příšerou se totiž opravdu špatně vyjednává! Zapněte si v neděli 10. března Prima Comedy Central, zhlédněte sedmou epizodu s názvem Nikdo to nebral vlážně? (Nobody Got Cereal) a sledujte, jak se i Satan může dostat do nebe.

Hledání nirvány s Ericem Cartmanem

Obyvatelé městečka South Park byli v nové řadě vystaveni jedné stresové situaci za druhou. Začalo to střelbou ve škole, pokračovalo invazí elektronických koloběžek a celé to zakončilo řádění monstra zvaného Pračlověd (ManBearPig). Není divu, že je z toho nejeden zralý na psychiatra. A ten, kterého situace poznamenala opravdu nejvíc, je Cartman.

Nikdo mu nerozumí. Chce jenom pár klidných chvilek se svým telefonem, ale ty mu nikdo nedopřeje. Proč mu pořád někdo říká ať odloží mobil, když je to jeho jediná cena útěchy? Rodiče, učitelé ve škole, jeho vlastní přátelé, a dokonce ani číšník v restauraci nemůže počkat až si vyřídí životně důležité záležitosti na zářícím displeji. Naštěstí objeví řešení, díky kterému dosáhne přímo zenového klidu. Po Satanovi totiž přichází do South Parku Buddha.

Chytrá krabice s příznačným názvem Buddha Box, má velice jednoduché a efektivní využití. Prostě si ji narazíte na hlavu a můžete v klidu koukat dlouhé hodiny do obrazovky chytrého telefonu. Jak revoluční! Problém ale je, že stejně jako každý nový trend, který se v South Parku objeví, i tahle věcička brzy ovládne celé město. Cartman se postará o to, aby už nikdo nemusel čelit žádné psychické úzkosti. Každý druhý se stane hodící zombie s naraženou krabicí, a tak se nebudou muset obyvatelé městečka už nikdy kvůli ničemu stresovat. Nirvána!

I přes protesty Cartmanových přátel nakonec Buddha Box vlastní téměř každý. Někdo z toho ale přeci jenom profituje. Jsou to novopečení rodiče ředitel PC a jeho zástupkyně. I když jsou jejich děti nezvladatelné, už se s nimi nechtějí dále skrývat. A vyjít s nimi do ulic je daleko jednodušší, když má každý na hlavě tu kartonovou podivnost. Po hororovém pokračování sedmého dílu Nikdo to nebral vlážně? dosáhnete klidu s osmým dílem Buddhova krabice (Buddha Box. Namasté).

 

Endžl

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one × 3 =