Tomuhle se při sexu raději vyhněte

Na trhu je mnoho produktů, které mají za cíl jediné: zpestřit váš sexuální život. Hračky, lubrikanty, šperky, prádlo…a pak taky mnoho věcí, které průmysl vyvinul za zcela jiným účelem a člověk je při sexu používá. Ale to je úplně jiná kapitola. Pojďme se věnovat těm, které by sex měly zpříjemnit, a přitom vám ho mohou pěkně znepříjemnit. Některé nejen že vám intimní chvilky nezpestří, ale mohou být i nebezpečné.

Vyzkoušet něco nového, přibrat do postele hračku nebo usnadnit partnerovi dřinu nějakým výdobytkem moderní techniky není nic špatného a vašemu vztahu to může jen pomoct. Některé běžně používané pomůcky mohou být však potenciálně nebezpečné.

Jednou z nejpříjemnějších činností při sexu je společná koupel. Skvěle navodí atmosféru a nějaká příjemně vonící pěna může jen uvolnit vaše smysly. Pozor ale na třpytky do koupele. Jsou sice určeny pro zpestření plavby po vaší vaně s partnerem, zároveň jsou ale dráždivé. Chemikálie a parfemace v nich obsažené mohou způsobit nepříjemné dráždění a následné záněty. Zvlášť pro ženy mohou být tyto přípravky velmi nebezpečné. Chemie obsažená v třpytivých glitrech může ženám dokonce rozhodit hormonální rovnováhu.

A u třpytivé krásy ještě zůstaneme. Není to tak dávno, co bylo velmi populární zdobit 4mm nalepovací kameny brouÅ¡ené light rose = světle růžovágenitálie nalepovacími kamínky. Za účelem oslnění partnera tak ženy přímo ohrožují své zdraví. Krystalky obsahují vysoké množství kadmia, které se vstřebává skrz kůži stejně jako rozpouštědla z lepidel, kterými se kamínky aplikují na pokožku.

KOUKNI SE  Jak dosáhnout análního orgasmu

Nebezpečnou parádu představuje i nevhodně umístěný piercing. Nebo jeho značně Jak vám piercing penisu změní sexuální životnešikovný tvar. Při divokém sexu tak může lehko dojít ke zranění jednoho z partnerů.

Zcela bezpečné nejsou ani nejrůznější sexuální pomůcky a hračky. Ujistěte se, že byly schváleny pro to, k čemu je hodláte využít. Ani v případě jinak zcela inertního latexu není ještě jisté, že vás partner není třeba právě na latex alergický. Ani laboratorní atest vám nezaručí, že partner namísto ztuhnutí nevytuhne zcela. Sex, Vibrátor, Masturbace, Sexuální

U hraček jde i o správný tvar. Pokud používáte dildo, ujistěte se, že má základnu. Při hlubším užití už by mohlo skončit tam, odkud není návratu. Vyhnete se tak případným zraněním při pokusu o vyndání.

Pokud v ložnici potřebujete jídlo, tak jen Paprika penis - Red Peter Penis Pepper - Capsicum Annuum - 10 semenjako svačinku po sexu mezi jednotlivými čísly. Není dobrý nápad používat vnitřně cokoliv, co slouží k jídlu. Rozhození pH je to nejmenší, co vám hrozí. Některé druhy paprik svým tvarem vzbuzují fantazii víc než je zdrávo,ale také podporují metabolismus vysokým obsahem kapsaicinu. A věřte mi, to prostě nechcete vyzkoušet.

Darina D.

 

Předchozí článekBlahodárná sůl: Pro tělo, detox i dýchání
Následující článekTrailer: Dokáže Shazam zachránit tonoucí se filmové DC?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

18 − 16 =