Na Letné opět propukne Český pivní festival

Letenská pláň se 7. května už po osmé stane dějištěm velkého pivního festivalu. Tradiční Český pivní festival potrvá 17 dní a potěší určitě všechny milovníky a milovnice českého piva, pro které bude nachystáno více než 150 druhů piv z mikro, mini a středních pivovarů výhradně českých výrobců.

Foto_1Pivo se bude tentokrát točit výhradně do skla, stejně tak jako nealko limonády české tradiční výroby. Na své si přijdou také sběratelé gurmánských zážitků- pořadatelé spolupracují s rekordním počtem restaurací, těšit se můžete nejen na tradiční českou kuchyni, ale třeba i na burgery nebo sushi.

Areál Letenské pláně o rozloze bezmála čtyř kilometrů čtverečných pojme až čtyři tisíce návštěvníků v jeden okamžik. V rámci doprovodného programu se budou konat živá hudební vystoupení a pořádat workshopy, na nichž se můžete i něco přiučit. Těm, kteří dávají před pivem přednost vínu nebo koktejlům, připraví zkušení barmani oblíbený nápoj. Budete mít příležitost posedět také v designovém baru, kde bude servírovaná prémiová káva či koktejly připravené profesionálními barmany.

Festival poběží soubežně s pořádaným mistrovstvím světa v hokeji. Fanoušci hokeje budou moct sledovat aktuální zápasy na obrazovkách přímo v areálu, vyřazovací bitvy se budou promítat v hlavním festivalovém stanu.

Vstupné bude jednorázové 99 Kč na všech 17 dní festivalu. Platby na festivalu se budou zase provádět prostřednictvím bezhotovostní festivalové karty, kterou bude možno dobít jak hotovostí, tak platebními kartami.

KOUKNI SE  Tradiční i neobvyklé vánoční bramborové saláty

 

Kubin

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nine − 4 =