Myslí na jinou, ale spí s vámi

Myslela jste, že jste jeho favoritka, že má oči jen pro vás a zbožňuje každý centimetr čtvereční vaší kůže. Ve chvílích rozkoše jste pro něj bohyní…než zjistíte, že myslí na Angelinu Jolie, zatímco slastně chrochtá mezi vašimi ňadry.

Myslí na jinou. Ta vyhublá mrcha, která je dokonalá, i když jde s košem. Sice se jí nebudete podobat ani po roce hladovění a dvaceti plastických operacích, ale pro váš klid, je dostatečně daleko. Ten váš je sice nechutný prase, řeknete si, ale co, vy máte taky máslo na hlavě….respektive zadek Chrise Hemswortha v erotických snech. Jste si kvit. Ale co když zírá po sousedce přes plot a při sexu mu nechtěně ujede její jméno…

Myslí na jinou, ale spí s vámi

Erotické myšlenky více či méně vzdálené realitě jsou tím, co udržuje náš sexuální život v chodu. Stejně jako vnímáme, co vidíme, slyšíme, cítíme. To jsou vjemy, které ovlivní náš partner, jak nám voní, jak vypadá, co nám říká, jak nás hladí…a naopak. Myšlenky jsou podnětem stejně důležitým, ale ovlivňujeme jej zpravidla sami. Tři ze čtyř mužů myslí při sexu na jinou.

Pokud u sexu urputně myslíte na to, jak vás štve kapající kohoutek a přemýšlíte, kde máte to číslo na instalatéra. Můžete to rovnou zabalit a oběma tím ušetříte trochu té zbytečné námahy.

Na druhé straně jsou to právě myšlenky, jejímiž autory jsme my sami, které nám dovolí prožít sex daleko intenzivněji. Aniž bychom při tom nutně museli zvažovat nevěru.

KOUKNI SE  Co je Ghosting a kdy je správné jej pro ukončení vztahu využít

Sex stejně jako myšlenky na jiného patří k našim nejintimnějším věcem. A mělo by to tak zůstat. Za každou cenu se nemusíte dozvědět, že od porodu není vaše bříško, co bývalo, tak raději zatne zuby, zavře oči a myslí na Helenku Vondráčkovou.  

Ten Váš si sice nezhuntoval tělo porodem dvojčat, nebo dojídáním po dětech, ale koneckonců pošťák je taky kus pěkného chlapa, tak proč o něj občas nezavadit myšlenkou. Třeba je v sexu úplné dřevo, co má hlavu jen pro balíčky a dopisy. Ale proč z něj neudělat pro pár okamžiků nadsamce, co vám pomůže k nekonečnému orgasmu.

To, na koho myslíte při sexu je jen a jen vaše věc. Erotické myšlenky a touhy jsou fantaziemi. Nijak nesouvisí s tím, co bychom skutečně chtěli. Jsou jen jiskrou, která v nás zažehne plamen.

Pokud patříte k těm, jejichž myšlenky se netoulají ani za plotem zahrady u sousedky, nebo po Hollywoodu, netvařte se jako svatoušci. Fantazírujeme všichni a buďte rádi, že  netaháme ze skříně ty vaše kostlivce. Kolikrát je proti nim Angelina hodně slabý odvar.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

10 + three =