Mladá parta je zpět v traileru na 3. sérii Stranger Things

Konečně jsme se dočkali! Vyšel první trailer na třetí sérii dlouho očekávaného oblíbeného seriálu Stranger Things. Tvůrci, bratři Dufferové si dali pauzu mnohem delší než mezi první a druhou sérií. Ale rozhodně neodpočívali. Více času využili k tvorbě nové série, aby vám mohli naservírovat ještě větší a lepší pokračování. Po několika kusých informací a plakátu jsme se v nedávných dnech dočkali prvního oficiálního traileru.

Trailer opět stojí za to. Dobrodružství, humor, akce, „romantika“, tajemno, monstra. Ale hlavně se vrací celá parta z předchozí série. Nutno podotknout, že delší odklad je na všech původně dětských hercích znát z traileru až moc dobře.

4. července 2019 se vrátíme do městečka Hawkins v Indianě s Mikeem (Finn Wolfhard), Lucasem (Caleb McLaughlin), Willem (Noah Schnapp), Dustinem (Gaten Matarazzo), Eleven (Millie Bobby Brown), Maxem (Sadie Sink) a dalšími starými i novými tvářemi. Po roce a devíti měsících (od premiéry finální epizody druhé řady) čeká naši partičku, tentokrát teenagerů, nové dobrodružství, noví nepřátelé a zajisté nová monstra ze světa „Upside Down“. Tak co, už se těšíte?

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

fifteen − 3 =