Louise L. Hay slaví DEVADESÁTINY!

Nádherné narozeniny v těchto dnech oslavila tato americká spisovatelka, autorka mezinárodního bestselleru Miluj svůj život (You Can Heal Your Life).  a Dočkal se nejen mnoha dalších vydání ve více než dvaceti jazycích, ale také různých rozšíření. Její knihy jsou vydávány v téměř čtyřiceti zemích světa. Například autorka velmi ráda používá a rozšiřuje svou knihu do kalendářů a malých motivačních publikací a karet. Nehledě tedy na množství jejich následovatelů, a miliony lidí, kterým její knihy pomohly v těžkých životních situacích.louise_hay_hi_res

Druhou nejvýraznější publikací Louise L. Hay je kniha Síla ženy (Enpowering Woman), která svou něhou a zároveň důraznou silou a logikou dokáže  pomoci ženám, které se dostaly do obtížných životních situací.
Dalo by se říci, že byla průkopnicí uvědomění toho, že nemoci mají svůj prapůvodní základ v nezdravých emocích, ve špatném nastavení myšlení. Možná vám něco říká pojem New Age, (takové nové duchovní hnutí známé zejména v USA), ke kterému je přiřazována jako průkopnice a jedna z prvních výrazných zakladatelek.

Jako lektorka, učitelka a koučka procestovala celý svět

A především předala a stále předává své znalosti o osobním růstu, pořádá semináře, workshopy a přednáší o metafyzice.

Louise je zakladatelkou a předsedkyní vydavatelské společnosti Hay House, Inc., která šíří knihy, audio a videokazety a přispívá tak ke zlepšení stavu naší planety. (Založil/a: skjaninka)

V roce 2007 se dočkala i zfilmování svého životního příběhu

Americký dokumentární film se stejnojmenným názvem Miluj svůj život (You Can Heal Your Life) určitě stojí za shlédnutí. Natočil ho v roce 2007 režisér Michael A. Goorjian a i v našich zemích se setkal v přívětivým přijetím diváků. Patří podle nich k těm lepším, k těm, které opravdu vezmou za srdce a přitom působí uvěřitelně. Mapuje životopis, práci a životní příběh Louise L. Hay a představuje ji čtenářům tak, jak ji možná ze svých knih znají, ale přece jenom z jiného úhlu pohledu. I zarytý pesimista po jeho shlédnutí řekne – že na tom něco je.

KOUKNI SE  Nejprodávanější knihy měsíce ledna 2023

Její vlastní životní příběh je totiž také zajímavý. O svůj život a o svou druhou životní šanci musela bojovat v boji s těžkou nemocí. Snad právě v té době se její moudrost prohloubila a sama na vlastní kůži pocítila, jak emoce způsobují nemoce.

Když budete dnes pátrat po nějaké její „novince“, pak určitě můžeme doporučit nástěnný kalendář Miluj svůj život 2017, nebo pak klasiku – jakýkoliv z jejich bestsellerů – průběžně je na pultech knihkupectví najdete. Jsou to jedny z mála knih, které jsou stále a stále dotiskovány….

Renata Petříčková

 

Předchozí článekPět nejlepších vánočních pohádek
Další článekNemáte dárky k Vánocům? Tipy na herní dárky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

four × 5 =