Před nedávnem vyšel trailer na novou českou hru s názvem Lost Hero. Ta si našla předlohu v nesmírně tuhé rpg sérii Dark Souls.

Série Dark Souls se vyznačuje nesmírnou tuhostí a tím, že hráči nedá opravdu nic zadarmo. Kolik klávesnic a ovladačů, kvůli těmto hrám, skončilo na smetišti. Na motivy téhle série vyšlo spousta povedených, i méně povedených her. Nyní vzniká jedna taková i u nás. Jmenuje se Lost Hero a na svědomí ji má vývojářské studio GoldKnights. Hra je ve vývoji již několik let. Trailer, který před nedávnem vyšel, je primárně určen do soutěže EuroPlay Games. Ta se uskuteční v rámci letošní výstavy Gamescon. Je důležité zmínit, že akce proběhne pouze ve virtuální podobě. Stejně tak je třeba říct, že trailer nereprezentuje finální podobu hry, ale jde převážně o hrubé záběry.

Hra na videu opravdu nevypadá nijak úchvatně, věřme tedy, že autoři vizuální část ještě o kus posunou. Co se týče herní stránky, Lost Hero si bere z Dark Souls zásadní prvky. Podobný bude soubojový systém, checkpointy nebo penalizace za smrt hráče. V samotném světě budou figurovat tři vzájemně znesvářené frakce. Vy si budete moct, za pomocí questů a fungování ve světě, jednu z nich naklonit na svou stranu, což bude mít pro vás řadu výhod. Z traileru je i vidět, že hra půjde hrát ve dvou, a to za pomoci rozdělené obrazovky. Pokud by vás zajímaly další informace, například příběh hry, vše naleznete na oficiálních stránkách. My budeme vývoj Lost Hero bedlivě pozorovat, jelikož podobně zajímavých titulů u nás moc nevzniká.

KOUKNI SE  Čeká nás nejbrutálnější díl seriálu The Last of Us?

Martin Kudělka

Předchozí článekTrailer: Tom Holland v hvězdně obsazeném dramatu Devil All the Time
Následující článekRecenze: Nesmrtelný Cheops – příběh faraona

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nineteen − 9 =