Letos místo Mikuláše přijde Poseroutka

Jeff Kinney konečně zavítá do Prahy!

Letošní mikulášská nadílka bude opravdu bohatá. Nakladatelství CooBoo do Prahy v rámci celosvětového turné přiváží autora veleúspěšné knižní série Deník malého poseroutky Jeffa Kinneyho.
„V jednom musí být od začátku jasno: tohle jsou ZÁPISKY, ne deník.“ Tak začíná první díl jedné z nejpopulárnějších sérií pro děti. Deník malého poseroutky si získal statisíce čtenářů a Greg Heffley coby jeho hlavní hrdina je celebrita, jak se patří. Jeff Kinney konečně zavítá do Prahy!

Jedinečnou možnost setkat se osobně s Jeffem Kinneym budeš mít už 5. prosince 2017 od 16:30 do 19:00 v rámci uzavřené besedy v kině Cinema City Slovanský dům (sál č. 2) . Lístky na akci můžeš koupit na Ticketstream. Kromě zajímavé besedy nejen o malém poseroutkovi tě čeká spousta zábavy a možná přijde i Mikuláš se sladkou nadílkou! A navíc ti Jeff Kinney podepíše nový, dvanáctý díl Deníku malého poseroutky – Výprava za teplem, který dostaneš ke vstupence na akci zdarma.

Vstupenky na akci seženeš za 229 korun a můžeš vybírat mezi klasickou vstupenkou (obsahuje dárkový balíček s novinkou Výprava za teplem) nebo vstupenkou 1 + 1 (pro děti do 14 let + dospělý doprovod zdarma a jeden dárkový balíček s novinkou Výprava za teplem).

Od 19:30 do 21:00 máš pak možnost nechat si Jeffa podepsat do knih na veřejné autogramiádě v Paláci knih Neoluxor na Václavském náměstí v Praze.

KOUKNI SE  Blíží se hororový festival HorrorCon

Výprava za teplem je 12. díl plný rošťáren a nekončící legrace. Blíží se Vánoce a Gregovi rodiče rozhodli, že celá rodina uteče před zimou a svátečním stresem na tropický ostrov. Trochu si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Jenže brzy zjistí, že to tu nebude zase takový ráj. Rodinnou pohodu vytrvale kazí spáleniny od slunce, žaludeční potíže a jedovatí pavouci. Podaří se Heffleyovým dovolenou nějak zachránit?

Kristina Doubravová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

ten + 9 =