Hned z kraje roku se na DVD a Blu-ray discích vyrojí spousta filmových novinek. My pro vás opět vybereme ty nejzajímavější novinky, které u Magicbox vycházejí.

5Anna

Francouzský thriller Anna je strhující a nervy drásající jízda plná překvapivých zvratů, vášnivých vztahů a dech beroucí akce. Půvab pařížské topmodelky Anny Poliatovy skrývá nejedno tajemství. Díky němu se Anna ocitne v centru velmi nebezpečné operace, kterou mezi sebou rozehráli špičkoví agenti tajných služeb soupeřících mezi sebou. V hlavních rolích se objeví překrásná Sasha Luss, Helen Mirren nebo například Cillian Murphy.

Thriller Anna vychází u Magicbox 15.1.2020 na Blu-ray a DVD.

4To Kapitola 2

Do města Derry se opět vrací zlo a členové Klubu smolařů musí spojit znovu své síly na místě, kde to všechno před 27 lety začalo. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike je jediný, který zůstal v jejich rodném městě. Nyní svolává ostatní členy klubu domů do Derry, jelikož budou muset opět čelit Klaunovi, který je silnější než kdy byl.

Pokračování legendárního hororu vychází 15.1.2020 na DVD a Blu-ray v síti Magicbox.

3Brankář

V životopisném filmu Brankář zavítáme do poválečné Anglie. Snímek pojednává o legendárním brankáři Manchesteru City Bertu Trautmannovi, který se na ostrovech prosadil navzdory svému německému původu. Doslova by se dalo říct: Z válečného zajatce národním hrdinou.

Životopisný snímek Brankář vychází na DVD 15.1.2020 u Magicbox.

KOUKNI SE  John Wick: Chapter 4 – našlapaný první trailer je tady

2Panství Downton

Panství Downton patří k nejslavnějším televizním seriálům moderní éry. Nyní se vrací v podobě velkolepého filmu. Dokonalá kronika života příslušníků britské aristokracie a jejich zaměstnanců v prvních desetiletích dvacátého století.

Panství Downtown vychází na DVD a Blu-ray 22.1.2020 v rámci sítě Magicbox.

1Joker

Zkrachovalý komediant Arthur Fleck, kterého hraje Joaquin Phoenix, se již delší dobu pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se při toulkách po ulicích Gotham City ve svém klaunském obleku dostává do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker.

Joker vychazí na Blu-ray a DVD 22.1.2020 u Magicbox.

Martin Kudělka

Předchozí článekPro milovníky strategických her se blýská na lepší časy
Následující článekNejočekávanější hororové filmy roku 2020

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × three =