Občas se projektům na Kickstarteru podaří opravdu nebývalý úspěch. Příkladem takového úspěchu je i rpg Iragon, které vybralo dvanáctkrát více, než byla požadovaná částka.

To, že sex a nahota prodává, to platilo a vždy platit bude. Jasným důkazem může bát i úspěšná kampaň akčního JRPG, kterému se na Kickstarteru podařilo vybrat více než dvanáctinásobek požadované částky. Autoři požadovali pouhých 10 000 dolarů, což je na naše téměř čtvrt milionu. Nyní je vybráno už něco málo přes 130 000 dolarů.

Iragon je vcelku klasické akční rpg japonského střihu. To, čím se odlišuje a čím si získalo nebývalou přízeň fanoušků, je důraz kladený na nahotu a erotické scény. Nečekejte však prostou porno hříčku. Hra vám poskytne vcelku klasický zážitek, jež vám poskytnou i ostatní akční rpg tituly. Klasické fantasy dobrodružství, jednoduchý soubojový systém a systém vylepšení, typická stylizace. Nahota a erotické scény zde působí spíše jako nástavba k obvyklému zážitku. Zajímavostí je i chystaná plná podpora VR.

Už teď je jasné, že kampaň se autorům povedla, tudíž nic nebrání k dokončení titulu. Hra se prozatím objeví jen na PC. A podle slov autorů docela brzy. Pokud jste nedočkaví, již teď je na Steamu k dispozici hratelná demoverze.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

18 + 6 =