Labyrint: Vražedná léčba s finálním trailerem plným akce a výbuchů

Filmové zpracování knižní trilogie Jamese Dashnera, která se nedávno rozrostla o dva knižní prequely, jde do finále. Stejně jako předchozí snímky i trojku si zrežíroval Wes Ball. Ke změnám nedošlo ani v kolonce scénář (T. S. Novlin) a hudba (John Paesano). O nezměněném hereckém obsazení nemluvě.

Ball se jako zatím jediný vyvaroval trendu rozdělit poslední film na dvě části. Hlavně filmy podle knižních předloh na tom ujíždějí. Viz Harry Potter nebo Twilight sága. Příští rok se dočkáme skutečně poslední kapitoly.

Jak už trailer nasvědčuje, půjde o dobrodružství Thomase a jeho skupiny přátel plné zběsilé akce, ničivých výbuchů a šílených trikových efektů.

Poslední odboj lidí Pravá ruka byl na konci druhého filmu téměř zlikvidovaný organizací W.C.K.D. Ve finále se semknuly zbytky odboje v čele s Thomasem a dalšími Placery a začal záškodnický styl vedení války. Thomas má se svými kamarády namířeno přímo do jámy lvové. Do poslední centrální základny organizace W.C.K.D. Do míst, kde jsou uvězněné a mučené poslední děti a také jeho zajatí přátelé. Vítězství by znamenalo definitivní porážku zlovolné organizace. Jenže cenou za vítězství může být naprostý konec lidské rasy.

Vražedná léčba započne již 25. ledna 2018.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.imdb.com, www.comingsoon.net

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one × one =