Kristen Bell se pochlubila, že jí partner vysával vadné mléko z ňader

NEW YORK, NY - FEBRUARY 25: Actors Dax Shepard and Kristen Bell visit the SiriusXM Studios on February 25, 2019 in New York City. (Photo by Cindy Ord/Getty Images)

Herečka Kristen Bell se „nikdy necítila tak zamilovaná“ do manžela Daxe Sheparda, jako když jí pomohl uvolnit mlékovod tím, že jí vadné mléko ústy vysál z prsu.

„Řekla jsem manželovi: „Potřebuju, abys to vysál,“ prozradila 41letá herečka. Hvězda seriálu Dobré místo na tuto zkušenost s oblibou vzpomínala, když probírala problémy s kojením s kolegyní matkou a herečkou Katie Lowes.
Ucpaný mlékovod má často za následek bolestivý stav zvaný mastitida, což je „zánět prsní tkáně, který někdy zahrnuje infekci“, jak uvádí Mayo Clinic.“Funguje to,“ vykřikla Kristen po opětovném zhlédnutí klipu s Katie, která loni v prosinci přivítala své druhé dítě.

Kristen a Dax, kteří se vzali v roce 2013, mají dvě dcery, osmiletou Lincoln a šestiletou Deltu.

Ačkoli nikdy neupřesnila, které z jejích dvou těhotenství vyústilo ve ‚tři mastitidy‘, Bell dokázala podrobně vylíčit okamžik, kdy Dax obětavě ‚vysál‘ jeden z jejích bolestivých dřeváků.

[Dax] ho vytáhl. Měl vedle sebe kelímek,‘ zavzpomínala barvitě.

Kristen pokračovala: „Vytahoval a plival do toho kelímku a já jsem nikdy v životě nebyla zamilovanější.“

Poté, co si Kristen dopřála povídání související s kojením, přešla k tématu poporodní deprese. Kristen prozradila, že krátce poté, co přivítala na svět svou nyní čtyřletou dceru, „zavolala svému terapeutovi“, protože se chtěla ujistit, že si udržuje své duševní zdraví pod kontrolou. Kristen se přiznala, že je „už tak náchylná k úzkostem“, a tak si musela „na zrcadlo lepit lístečky“, které jí připomínaly, že její poporodní stav je „dočasná“ záležitost.

KOUKNI SE  Johnny Depp u soudu vyhrál, porazil ex Amber Heard 15:2

Herečka, která se mediálně prezentuje s nebývale nevkusnými radami do výchovy dětí a partnerství, se už předtím chlubila tím, že děti myje jen, když smrdí.

Předchozí článekMexický drogový kartel zlikvidoval Mázla z Ordinace. Petr Rychlý končí kvůli pokeru
Následující článekVývoj GTA 6 od Rockstaru je v plném proudu, hra má opět vyšší ambice

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

19 − six =