Krajky, latex, nebo spoďáry po babičce?

Pyžamo, negližé, noční košilka?

Nebo snad manželovo triko, babiččiny spoďáry a ponožky z huňaté příze s bambulkami na kotnících? Já vím, světem cloumá vlna hygge a lykke, a naše pohodlí konečně objevilo styl, ve kterém je oslavovánéo a blahořečeno pohodlíčko, teplíčko a ležérnost v jakékoliv formě. Zatímco dříve nám trendy diktovaly, co se nosit musí, je tu trend, který diktuje: „Noste, co chcete.“ A my se tomu rádi podřizujeme.

Krása, Sexy, Krajka, Spodní Prádlo

Jestli chodíte doma ve vytahaných, pobryndaných teplácích jako protipól povinnému pracovnímu dress code, je to jen vaše volba. Stejně tak montérky, coby celodenní outfit, jsou vlastně víc hygge, než si ti nebozí seveřani dokázali představit, když vypustili do světa tenhle prapodivný styl nestyl.

A tak zatímco se halíme do obřích svetrů, vytahaných pohodlných hazuk a povalujeme se obklopeni hrnečky s horkou čokoládou po gauči s milionem polštářků v minimalistických stylově oprýskaných kulisách, zabydlelo se pohodlí i v našich ložnicích.

Trochu se divím, že o univerzálnosti bavlněných triček maxi velikosti ještě nebyla napsána kniha, nebo jim někde nestojí pomník. Stejně tak jako o všem dalším recyklovaném oblečení, které je tak pohodlné a měkkoučké, že  nám jistě zajistí ten nejsladší spánek a nejlepší odpočinek.

Svatá pravda. Pokud je Vaším snem zestárnout ve dvou…tedy vy a vaše obézní kočka. A nebo si v rámci bezpohlavního partnerství povídat o přesolené bramboračce a Babišovi u neděleního oběda.

Ať se vám to, dámy, líbí, nebo ne, to, že je v noci tma, neznamená, že ten váš nic nevidí.

Cadillac, Model, Kisskissforbidn, Latex

Pokud máte vedle postele alespoň malou lampičku, měly byste zapomenout na maxi, nepadnoucí, byť pohodlná trička a flanelové košile a dát alespoň minimálním prostor šifonu a krajkám. Nebo latexu a kůži. To nechám jen na vás.

KOUKNI SE  Signály jak poznáte, že s vámi žena chce souložit

Ne nadarmo se říká, že člověk jí i očima. To samé platí i o sexu. Když budete v posteli jako bohyně, budete zbytečně ztrácet body tričkem, které on už nechce nosit ani na chalupu, ale vy se v něm vždycky vynoříte z koupelny, jakoby se nechumelilo.

Já vím, kupujete si desetizónové rošty, polštáře z paměťové pěny, peřiny z mikrovlákna a….pak byste se měla na osm hodin uložit v něčem z polyesteru, co škrtí, s ramínky ne silnějšími, než je tkanička od bot a neklepat se v tom zimou.

Rezignovat na pohodlí se nevyplácí. Rezignovat na vášeň se nevyplácí nikdy.

Pokud neuléháte s absolutním ignorantem, slepcem, nebo vzácnou kombinací obojího, uvidíte, že na vás dlouho krajkové negližé nezůstane. A vy se pak můžete zahřát třeba v jeho náručí.

Nebo hledejte, dokud nenaleznete kompromis mezi tím, co hřeje a tím, co těší. Věřím, že se to jistě podaří. Už jenom to, že budete při procházení obchodů přemýšlet nad tím, čím byste své drahé polovici udělali radost, bude prvním a největším krokem k tomu, abyste po letech nenechali vychladnout to, co vás bude hřát za každého počasí.

Darina D.

Předchozí článekPrázdniny jsou za námi, konečně!
Následující článekNové Plants vs. Zombies vychází za měsíc

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nineteen − 18 =