Kovy vydává knihu. OVŠEM. Přijďte se podívat na autogramiádu

Jeden z nejlepších youtuberů současnosti Kovy, Karel Kovář, vydává knihu. O svém životě, o své práci, o svých údajně tragikomických láskách, prostě o všem. Jmenuje se tedy přesně tak: Ovšem. Podívejte se na termíny autogramiád, protože právě tam ho můžete potkat. Ano, vážně, KOVY existuje!

Ve chvíli, kdy představil svou knihu v pravidelném nedělním videu, za několik minut spadly severy Albatrosu. O předobjednávky byl obrovský zájem a není divu. Kovy nad ostatní vyniká v invenci, nápaditosti, vtipu a šarmu, který jistojistě převedl i do psané podoby. O své knize se dlouho nezmiňoval, tajil ji a to i tehdy, když ji po částech dopisoval při svém letním pobytu v USA. No, a je na světě!
Takže:

Termíny autogramiád:

22.11.2017, 17,00 hodin – Kosmas Pardubice. Spojeno se křtem knihy.

23.11.2017, 17,00 hodin – Dobrovský, Praha, Václavské náměstí.

28.11.2017, 17,00 hodin – Dobrovský, Ostrava.

29.11.2017, 17,00 hodin – Dobrovský, Brno, Joštova.

6.12.2017, 17,00 hodin – Dobrovský, Plzeň.

Anotace (zdroj Albatros): Ve sbírce osobních příběhů, básní a fotek sdílí Karel Kovář cestu obyčejného kluka z malého města, jehož život se během pár let otočil doslova vzhůru nohama. Od idylického dětství, přes komplikované dospívání a tragikomické vztahy, až po budování kariéry na youtube a smíření se se svou identitou. O stránce života, která byla důsledně skryta. O snaze zůstat sám sebou. O slzách smutku, štěstí a hlavně smíchu, protože toho není nikdy dost… Jednoduše o všem! Karel Kovář, vystupující na youtube po přezdívkou Kovy, natáčí již déle než 5 let videa, ve kterých mluví převážně o sociálních sítích, aktuálních tématech, veřejném dění i politice. Ovšem je jeho knižním debutem, ve kterém se prolíná autobiografie, zápisky z cest, básně a autorovy fotografie.

KOUKNI SE  Nikoli fiktivní, nýbrž pravdivý psychothriller

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

10 − 8 =