Koukat či nekoukat: Seriál Cesta ven (From) dvě série

Na Netflixu je k dispozici první série seriálu From (česky Cesta ven). Já jsem se pro vás podíval i na druhou sérii, abych vám mohl sdělit, zda má smysl na seriál koukat.

Seriál odhaluje tajemství děsivého města, které uvězní každého, kdo do něj vstoupí. Zoufalí obyvatelé se snaží vést alespoň zdánlivě normální život, zatímco hledají cestu ven. Musí však čelit hrozbám okolního lesa včetně hrůzostrašných nestvůr, které se vynořují po západu slunce.

PRO

  • Zajímavý nápad, i když ne zcela originální
  • Máte stále pocit, že zažíváte něco tajemného a prahnete po tom se dozvědět, jak to celé je a funguje. V tomhle seriál funguje podle záměru.
    Docela věrozhodný casting a uvěřitelné herecké výkony

PROTI

  • Celé je to past, natahovaný podvod. Troufám si tvrdit, že tvůrci sami neví kromě pár detailů, jak seriál ukončit
  • Jestli čekáte, že se po 2 sériích a 20 sic! dílech dozvíte, proč jsou místní v prostorové smyčce a co je to za zombíky tam venku, jste na omylu. Na konci první série něco uvidíte, a k tomu se seriál pak vrátí až ve dvacátém dílu, aby vás trochu posunul a zamotal hlavu
  • Pokud se těšíte na násilí a krev, nebude jí tolik, jak čekáte. Seriál je vycpaný hlavně budováním sentimentálních vztahů mezi místními. Neustále tu někdo někoho objímá, štká, mazlí se. Je to taková romantický ostrůvek obklopený zrůdami
  • Obávám se, že až se po páté sérii a padesáti dílech dozvíme, jak to celé mělo být, nebude to to dávat smysl
  • Podivní zombíci, nebo duchové, nebo upíři, kdo ví, nejsou do detailu promyšlenou entitou
KOUKNI SE  Recenze: Carol a konec světa v satirické animované minisérii

Verdikt: NEKOUKAT

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 − 3 =