Knižní nej: To nejlepší ze Stephena Kinga

Stephen King, autor brilantních příběhů, které vás přímo vtáhnou do děje. Na každém kroku se otáčíte a nahlížíte pod postel. V noci zásadně nechodíte na záchod a když, tak zásadně při světle. Napětí, strach a děs. To prostě patří dohromady.Kdo nečetl alespoň jednu knihu od Kinga, jakoby neexistoval. My jsme si pro vás připravili výběr 5 knih, které nás chytly nejvíc!  Zaujala vás některá víc? Dejte nám vědět do komentářů!

 

Řbitov zvířátek

Milujete zvířátka? Máte doma pejska, kočičku, papouška nebo morče? Tak rozhodně nečtěte tento příběh. Už nikdy na ně totiž nebudete nahlížet jako na mírumilovné gaučové povaleče! 
VÍCE O KNIZE

 

 

Carrie

Carrie je nešťastná, neatraktivní dívka, pronásledovaná svými vrstevníky a tyranizovaná matkou, náboženskou fanatičkou. Neočekáváně v sobě odhaluje paranormální schopnosti a malé, klidné městečko Chamberlain se stává jevištěm děsivých událostí.

VÍCE O KNIZE 

 

Zelená míle

Legendární příběh o řadě cel známých jako Zelená míle, který byl pro svou popularitu i zfilmován. Kingova klasika, ve které pravda vyjde najevo až v explozivním finále, které čtenáři vyrazí dech.

VÍCE O KNIZE 

Mlha

Budete svědkem toho, jak se supermarket stává posledním útočištěm lidstva v boji s mimozemskými vetřelci, jak se výlet na půdu proměňuje v cestu do pekla, jak může být idylické jezero domovem bezbřehého zla nebo jak na opuštěném ostrově probíhá krutý boj o přežití …

KOUKNI SE  Nejprodávanější knihy měsíce května

VÍCE O KNIZE 

Bazar zlých snů

Zatím poslední povídková kniha Stephena Kinga, která obsahuje i texty, které ještě nikdy knižně nevyšly! Každý příběh je navíc opatřen úvodem o tom, kdy a jak vznikal a co vedlo Stephena Kinga k tomu, aby ho vytvořil. Povídky spojuje téma morálky, viny a posmrtného života – při čtení máme možnost si klást řadu závažných otázek, například co bychom udělali jinak, kdybychom viděli do budoucnosti nebo kdybychom mohli napravit minulost.

VÍCE O KNIZE

 
Původní článek najdete v magazínu Dobrých knih
 
 
Předchozí článekRECENZE: Morfium Szczepana Twardocha je návykové čtení
Další článekTrailer: Justice League – jeden z nejočekávanějších superhrdinských filmů roku se blíží

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

six + 2 =