Knižní Nej: 5 exkluzivních leporel aneb Vánoce se blíží!

I když se píše ledacos, děti naštěstí stále knihy zajímají. Miminka i předškoláky zaručeně dostávají pohyblivá leporela, se kterými se teď na knižním trhnu roztrhnul pytel. Až se o ně budete přetahovat se svými ratolestmi, dávejte pozor, jsou křehká! Taky mám pro vás navíc tip na jeden adventní kalendář, ze kterého rozhodně zuby bolet nebudou!

MiniPEDIE z nakladatelství Svojtka

Pokud pátráte po nějaké zajímavé knížce pro vaše dítko, produkce nakladatelství Svojtka je sázkou na jistotu. MiniPEDIE Objevujeme svět mají opravdu bytelné listy, ve kterých jsou ukryté tajemné mechanismy (no dobře, všem tajemné připadat nebudou), díky nimž se obrázky pohybují.  I opravdu malinký prstík dokáže ilustrace přimět k životu. Beruška mává krovkami, děti si hrají na hřišti, krtek vylézá z krtince, chlapeček dává pusu mamince – to vše, a ještě mnohem víc, se děje na stránkách nápaditých bílých knížek. Vhodné pro děti ve věku 0-3 roky.

Leporela Rudolfa Lukeše

Nakladatelství Albatros v září uvedlo na trh prostorová leporela Rudolfa Lukeše. Dílo filmového architekta, kterému komunistický režim nedovolil věnovat se své profesi. Jedná se o sadu čtyř publikací (Pes, Želva, Tygr a Lev a jejich kamarádi), z nichž každá obsahuje čtyři pohyblivé trojrozměrné obrazy doplněné básní Michala Černíka. Dílo, které údajně zaujalo kdysi i anglickou královnu, rozhodně musíte vidět. Vy, i vaše děti.

Minipohádky a opět nakladatelství Svojtka

KOUKNI SE  Čerstvě napečené a voňavé knihy

Červená Karkulka, Popelka a Sněhurka – neúnavná klasika v pohyblivé provedení. Tyhle pohádkové příběhy zná asi každý, ale věřte, že pokud se vám přímo před očima babička změní ve vlka, pěkně vám zatrne! A oblíbené pasáže můžete projíždět pořád dokola – líbačka prince a Sněhurky, či zkoušení Popelčina střevíčku, koho by to omrzelo? Pevné stránky jsou samozřejmostí. Knihy určené pro děti od jednoho roku, u rodičů věk neomezený.Minipohádky Červená karkulka

Prostorové knihy Vojtěcha Kubašty

Albatros chystá zanedlouho vydat i čtyři klasické pohádky zpracované známým českým výtvarníkem Vojtěchem Kubaštou. A opět se to bude „hejbat“! Červená Karkulka, Tři prasátka, Kocour v botách a Perníková chaloupka vyjdou již 17. 10. 2016!

Adventní kalendářAdventní kalendář | Meander

Iva Pecháčková z nakladatelství Meander připravila pro malé čtenáře originální adventní kalendář. Skládá se z 24 malých leporel různých formátů a jednoho zpěvníku známých koled. Knížečky jsou očíslované klasicky od jedničky do čtyřiadvacítky. Předvánoční čas se dá odměřovat i jinak, než vylupováním okének z čokoládových kalendářů. Po Vánocích se kalendář uklidí, a příští rok se použije znovu. Ať žije recyklace!

Leona Šťávová

Předchozí článekInferno: Tom Hanks na stopě globálnímu spiknutí
Další článekRecenze: Motivační lži aneb Proč jen pozitivní myšlení nefunguje

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one × 1 =