Knihy k nakousnutí

Existují dvě věci, které z vás zaručeně udělají nejšťastnějšího člověka na světě. Dobrá kniha a něco sladkého na zub. Nezáleží na tom, jestli milujete čokoládu nebo zmrzlinu. Sladké jednoduše zvedá náladu. Pokud k mlsání navíc přidáte i čtení, ocitnete se ve stavu naprosté blaženosti. A co teprve když se pustíte do čtení, které je sladké jako med? Představme si knihy k nakousnutí, z kterých vás zaručeně bude honit mlsná.

1. Čokoládový průšvih

Čokoládový průšvih–  sladký a božský. To je proslulý čokoládový průšvih Jense Thiela. Právě na božský čokoládový průšvih naláká Isabelle, která jej ze začátku absolutně nemůže vystát. Květinářka Isabelle je zvyklá na své tradiční obědové menu – vietnamskou nudlovou polévku. Když však vietnamské bistro zavřou a místo něj se tam otevře moderní restaurace, není vůbec nadšená. Přitom z šéfkuchaře Jense by se jiným podlamovala kolena. Isabelle však ještě netuší, že Jens jí pořádně osladí život…

Jak už tušíte, dostanete naservírováno trochu lásky s čokoládou. Delikátní chuť trochu kazí hlavní hrdinka, která je mimochodem pěkná podivínka. Ale jinak si na Čokoládovém průšvihu s chutí smlsnete.

2. Svádění a láskominky

Svádění a láskominky –  Svobodné mamince Claire je něco přes dvacet. Má čtyřletého synka a z oné osudné noci, si nepamatuje nic víc, než jedinečnou čokoládovou vůni. Poslední roky pátrá po otci svého dítěte tím stylem, že navštěvuje krámky s čokoládou a očichává čokoládové šampony v drogerii. Může být ve své snaze najít otce svého dítěte úspěšná?

KOUKNI SE  Na křídlech fantazie s dobrými knihami

Románek máčený v čokoládě. To je kniha Svádění a laskominky, která vyniká vtipem a přídavkem lehké erotiky.Připravte se na hromadu postelových radovánek, vůni čokolády a tolik sarkasmu, že by porazil i koně.

 

3. Láska s chutí makronky

Láska s chutí makronky –  Vezměte pět docela cizích lidí, které spojuje jen jejich vášeň pro pečení. Přidejte populární pekařskou soutěž a vypracujte tuhé těsto. Ohřejte vše tím správným stupněm napětí. Ozdobte láskou. A uzobávejte po malých kouscích nebo celou knihu spořádejte na posezení. Jednoduše si vychutnejte Lásku s chutí makronky, kombinaci lahodných chutí, z které se vám ještě dlouho budou sbíhat sliny.

Láska s chutí makronky se odehrává v prostředí populární pekařské soutěže. Hledá se nejlepší pekařka. Která ze soutěžících to bude? Baculatá Jenny, která má problémy v manželství? Svobodná matka Claire, která se nemůže se vymanit ze vztahu s mužem, který ji využívá. Nebo zdánlivě dokonalá Karen? Mezi finalistkami se postupně tvoří přátelství a na povrch vyplouvají jejich bolístky. Kniha je navíc průběžně doplňována recepty, které určitě musíte vyzkoušet, protože se vám budou sbíhat chutě.

4. Láska a gelato

Láska a gelato –  Léto už sice minulo,ale chutě na osvěžující zmrzlinu vás ještě nepřešly? Pak je pro vás Láska a gelato to pravé čtení, plné sluníčka a chutí spousty druhů gelata.

Lina tráví prázdniny v Toskánsku, ale rozhodně nemá náladu na pláže nebo slavné památky. Je v Itálii jenom proto, že si máma před smrtí přála, aby poznala svého otce. Ale proč by měla poznat otce, který se za šestnáct let jejího života ani neukázal? Jediné, po čem Lina touží, je jet domů. Pak se jí ale dostane do rukou deník, který si její máma vedla, když žila v Itálii. A Lina najednou objevuje magický svět tajných lásek, nádherného umění a skrytých pekáren. Svět, který ji okouzluje a vede k tomu, aby odhalila tajemství, které změní vše, co si Lina myslela o své rodině.

Sabina Poláková

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

15 − 1 =