Kniha jako dárek k Vánocům? Poslední tipy pro ty nejmenší

Zanedlouho nám nastane ten nejkrásnější svátek v roce, Vánoce. Pokusme se navzdory všemu a všem zklidnit a užít si adventu naplno. A jelikož Vánoce jsou mimo jiné i o dárečcích pro naše milé, podělím se s vámi o pár tipů, které pořídíte v e-shopu Dobrých knih.

Základním kamenem rodiny je většinou maminka. Naučí malého človíčka být člověkem, ale také jej postupně seznamuje s okolním světem a jeho zákonitostmi. Kniha Maminko, vyprávěj o vaření, posouvá vztah matka-dítě zase o kus dál. Však sami uvidíte!

Maminko, vyprávěj o vaření

Pro babičku bychom mohli vybrat krásně zpracovanou knihu Babičko, vyprávěj, do které nalepíme fotografie a společné zážitky.

Babičko, vyprávěj - Kniha pro uchování vzpomínek

Dědečkovy vzpomínky jsou úžasným dárkem plným vzpomínek, které budou dárkem tak trochu i pro nás. Pokud máte dědečka, věnujte mu knihu, do které zaznamená své vlastní vzpomínky, a uvidíte, že kniha udělá radost vám oběma.

Dědečkovy vzpomínky

Pro naše zvídavé děti bychom mohli vybrat Malou dětskou encyklopedii – pro všechny děti, které potřebují znát odpovědi, se kterými si ani my dospělí kolikrát nevíme rady.

Malá dětská encyklopedie

A jen tak, pro celou rodinu nebo pro okruh přátel, bychom si mohli nadělit společenskou hru Dixit, hru roku 2010. Zábava zaručena!

Dixit - rodinná hra

Přátelé, užívejte ten předvánoční čas s radostí, hoďte za hlavu chmury a starosti a hlavně: buďte zdrávi!

Zdroj: Magízín Dobré knihy

Předchozí článekPřipomeňte si první řadu seriálu Zaklínač
Další článekTvoříme vánoční ozdoby

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

8 + 15 =