Dlouhodobé spekulace se nakonec potvrdily. Středověké rpg Kingdom Come: Deliverance skutečně vyjde na konzoli Nintendo Switch.

Spekulace o tom, že by se náš herní klenot, středověké rpg Kingdom Come: Deliverance, mohlo zavítat na Nintendo Switch, kolují po síti už dlouho. Dost této situaci pomohla i tisková chyba, která uváděla, že titul skutečně vyjde i na Switch. Vše bylo následně vyvráceno studiem Warhorse. Nakonec se však autoři rozhodli doopravdy hru vydat i na konzoli od Nintenda.

Prací se ujme studio Saber Interactivem, které má za sebou již vcelku povedený port třetího Zaklínače. Jak si poradí s portem Kingdom Come: Deliverence je otázkou. Hra je opravdu náročná na výkon a už konzole PS4 a Xbox One s ní měly docela potíže. Nintendo Switch je přitom ještě o kus slabší. Zaklínač 3 se však klukům a holkám ze studia Saber Interactive na Switchi povedl, tak snad se to povede i tentokrát.

Zůstaneme-li ještě u studia Warhorse, je nutné zmínit, že se hlavně v poslední době spekuluje, že autoři pracují na dosud neoznámené hře. Jestli jde o pokračování rpg Kingdom Come, nebo jde o zcela nový titul, je ve hvězdách. Snad se již brzy dozvíme více.

Martin Kudělka

Předchozí článekRomán Tenkrát v Hollywoodu: Quentin Tarantino napsal knižní debut
Následující článekRecenze: Tom Clancy: Bez výčitek – Taylor Sheridan si utrhl pořádnou ostudu, slavný bestsellerista rotuje v hrobě.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × 2 =