Kevin Spacey se objeví v prvním filmu od obvinění ze sexuálních obtěžování

Kevin Spacey ztvárnil svou první filmovou roli od roku 2017, kdy proti němu byla vznesena šokující obvinění ze sexuálního obtěžování.

Film L’uomo Che Disegno Dio neboli Muž, který kreslil Boha, který měl v Itálii premiéru 5. října, vypráví příběh umělce obviněného ze sexuálního zneužívání.

Spacey si zahrál malou roli policejního detektiva, který obvinění vyšetřuje.

Režisér Franco Nero pro ABC News uvedl: „Jsem velmi rád, že Kevin s účastí v mém filmu souhlasil. Považuji ho za skvělého herce a už se nemohu dočkat, až film začne vznikat.“
Spacey se k tomu podle ABC nevyjádřil.Nero je veteránem hollywoodské scény a objevil se například ve filmech Quentina Tarantina Nespoutaný Django a Smrtonosná past 2 Rennyho Harlina.

Ujal se role umělce, kterého Spaceyho postava vyšetřuje, a zároveň italský film režíroval.

První případ kontroverze se u Spaceyho odehrál v roce 2017, kdy několik mužů, kteří s ním v letech 1995 až 2013 pracovali v londýnském divadle Old Vic, vzneslo námitku proti jeho údajnému nevhodnému chování.

Jeden z bývalých herců ze seriálu Star Trek dokonce herce obvinil, že ho sexuálně napadl, když mu bylo pouhých 14 let.

Spacey byl poté v roce 2018 v USA obviněn z nemravného napadení mladistvého, než bylo obvinění staženo. Spacey neustále tvrdil, že je ve všech obviněních, která proti němu byla vznesena, nevinný.

V jednom případě muselo být obvinění staženo, protože masérka, která herce také žalovala, zemřela. Teprve loni podal anonym na hollywoodského herce žalobu za údajné sexuální zneužívání v 80. letech, kdy bylo údajné oběti 14 let. Během dlouhé řady obvinění se herec v posledních třech letech držel poměrně stranou, kromě toho, že občas na Twitteru poslal svým příznivcům vánoční vzkaz.

KOUKNI SE  Bruce Willis trpí demencí. Smutný pohled na odcházející hvězdu

Jeho role ve filmu Muž, který kreslil boha přišla po velkém kariérním pádu poté, co byl v důsledku dosud neprokázaných obvinění vyřazen ze závěrečné série seriálu Dům z karet. A dalším zásahem do kariéry držitele Oscara bylo, že ho Ridley Scott vyřadil ze svého kriminálního thrilleru Všechny prachy světa z roku 2017. Spaceyho roli v předělaných scénách ztvárnil Christopher Plummer, který letos zemřel.

Posledním filmem, v němž se Spacey objevil, byl Billionaire Boys Club, který byl natočen ještě před zveřejněním všech obvinění ze sexuálního zneužívání.

ChB

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eighteen − eight =