Keanu Reeves už trénuje na čtvrté díly Matrix a John Wick

Keanu Reeves se vrací do plného tréningu. Obejvil se s týmem Taran Tactical Innovation, u trenéra práce se zbraněmi, Tarana Butlera.

Čeká jej totiž hlavní role hned ve dvou pokračováních kasovních trháků – John Wick 4 a The Matrix 4, a oba filmy budou mít premiéru v květnu 2021. Reevese čekají dva roky intenzivní práce.

Není to poprvé, kdy herec spolupracuje s Butlerem. V jednom rozhovoru před pár lety Butler prozradil, co je na práci s Reevesem tak zajímavého: “Dává tomu všechno. Většinou, když trénuju jiné herce, tak chtějí tak tři hodiny tréningu denně, aby se něco naučili a potom opět zapomněli. Keanu chce dosáhnout vyšší úrovně. Nikdy není úplně spokojený, cvičení stále opakuje, aby byl lepší a rychlejší, podívejte se na videa na youtube.

Filmový Matrix s pořadovým číslem čtyři bude natáčen po 16 letech. Spolu s Reevesem se vrátí režisérka Lana Wachowski, která také napsala příběh nového filmu. Studio kyně Warner Bros považuje Wachovskou za jedinečnou a originální vizionářku a jsou z její další účasti na Matrixu nadšení. Společně se setrou Lilly považují myšlenkky Matrixu po skoro dvaceti letech za ještě podstatnější.

John Wick 4 a Matrix 4 mají budou mít premiéru ve stejný den, 21. května 2021.

Video z tréningu Keanu Reevese:

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

fifteen − seven =