Jon Bernthal se vrátí jako The Punisher na Disney+

Další den, další fáma o plánech ve světě Marvelu. Ale na základě všeho, co bylo v poslední době oznámeno, má tahle fáma velmi vysokou šanci na uskutečnění. Punisher se vrátí a Jon Bernthal by si měl tuto roli zopakovat, přičemž nový projekt by měl být oznámen na veletrhu D23. Zvěsti, které přicházejí s laskavým svolením uživatele Twitteru Marvel Updates tvrdí, že Bernthal si nejen zopakuje roli Franka Castla pro Disney+, ale že seriál bude mít rating TV-MA.

Tato informace sice není podložená, ale vzhledem k tomu, že nyní víme, že Daredevil Charlieho Coxe bude mít vlastní seriál, a vzhledem k tomu, že první dvě série Punishera se nyní vysílají na Disney+, je logické, že by Punisher Jona Bernthala mohl být brzy povolán zpět do akce. Seriály Daredevil i Punisher od Netflixu se těšily obrovské oblibě fanoušků, kteří od té doby trpělivě čekají na jejich návrat a vhození do boje MCU.

Není to samozřejmě poprvé, co se objevily zvěsti o návratu Punishera, přičemž jedna z nich tvrdila, že postava bude hrát ve vlastním filmu, zatímco jiná tvrdila, že se Frank Castle objeví v seriálu na Hulu. Přesto se myšlenka, že by si Charlie Cox zopakoval roli Matta Murdocka alias Daredevila, zdála jako nesplnitelný sen, dokud jsme neviděli, jak se objevil, aby pomohl Peteru Parkerovi z právního průšvihu ve filmu Spider-Man: Bez cesty domů.

KOUKNI SE  Je tu první trailer na třetího Venoma s Tomem Hardym

Frank Castle v podání Jona Bernthala se poprvé představil ve druhé sérii Daredevila, než se v roce 2017 vydal na vlastní dobrodružství ve filmu Punisher. Seriál sleduje Castla, který pokračuje ve své násilné vendetě jako mstitel a v boji proti zločinu používá smrtící metody. Seriál byl spolu s ostatními díly z produkce Netflix/Marvel po dvou sezónách v roce 2019 zrušen.

Ať to stojí, co to stojí, sám Bernthal prohlásil, že by si roli Punishera zopakoval – pokud by vše zůstalo ponuré a drsné.

Fanoušci Punishera už nemusí příliš dlouho čekat, aby se dozvěděli, zda je na těchto probíhajících zvěstech něco pravdy – ve dnech 9. až 11. září 2022 se má v Anaheim Convention Center v kalifornském Anaheimu konat výstava D23 Expo 2022.

První dvě sezóny seriálu Punisher jsou nyní ke zhlédnutí na Disney+.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one × two =