Mortal Kombat XI sice vyšel již zhruba před rokem, přesto ho vývojáři stále plní nový obsahem. Tentokrát se hráči můžou těšit na postavu z komiksového světa DC. Řady bojovníků doplní Joker.
Je fajn, když se vývojáři starají o svou hru i rok po vydání. A nemyslím teď jen patche, které opravují chyby ve hře, ale i dodávání nového obsahu, byť za peníze. To je případ i studia NetherRealms a jejich mlátičky Mortal Kombat XI. I když titul vyšel před necelým rokem, stále do něj vycházejí nové postavy. Hráči se tak dočkali například Shang Tsunga nebo Sindel. Kromě tradičních postav ze série Mortal Kombat, jste si však mohli do hry přidat i Spawna nebo ,světe div se, Terminatora. Ano, nedělám si srandu, skutečně Terminatora T-800, kterého ztělesňuje Arnold Schwarzenegger. Aby těch šíleností nebylo málo, za pár dní se do hry dostane další postava, která nepochází ze světa Mortal Kombat. Za mě osobně tam, stejně jako Terminator, nemá co dělat. Novou postavou bude Joker z komiksového světa DC.

Útoky a chvaty budou velice typické pro Jokera. Nepřítele můžete zmasakrovat například obřími rukavicemi s boxery, plyšákem, ve kterém je ukrytá zbraň, nebo třeba rukojmími, kteří mají na sobě přidělanou bombu. Fakt úlet. Přídáme-li Fatal Blow, kdy Joker napadne nepřítele upravenou golfovou holí nebo nebo šílený Finish Him. Ten je narážkou na Friendship ze starých dílů Mortal Kombat. Byla to možnost jak porazit nenásilně soupeře. Například místo zmasakrování jsme se dočkali tancováním. Joker si však tuto závěrečnou sekvenci upravil po svém. Nová postava bude teda něco. Joker bude k dispozici od 28. ledna.

KOUKNI SE  Legendární Super Mario se vydražil za neuvěřitelnou částku

Martin Kudělka

Předchozí článekCyberpunk odložen až na podzim
Následující článek5 komedií, které si v roce 2020 nesmíte nechat ujít

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one × 3 =