John Wick: Chapter 4 – našlapaný první trailer je tady

Společnost Lionsgate vypustila první upoutávku na akční film John Wick 4. Film  byl poprvé oznámen bezprostředně po rekordním premiérovém víkendu filmu John Wick: Kapitola 3 – Parabellum, který celosvětově vydělal přes 300 milionů dolarů a stal se nejúspěšnějším dílem série.

Ve čtvrtém díle se vrátí Keanu Reeves v roli titulního zabijáka, který byl naposledy viděn s mnohačetnými zraněními po pádu z vrcholu hotelu Continental.

K Reevesovi, Lanci Reddickovi, Ianu McShaneovi a Laurence Fishburnovi se připojí nováčci. Mezi nimi září především akční legenda Donnie Yen, potěší ale také Hiroyuki Sanada, Bill Skarsgård, hvězda béčkových bojových filmů Scott Adkins, japonská zpěvačka Rina Sawayama, Shamier Anderson, Marko Zaror, ale taky Clancy Brown.

John Wick: Kapitola 4 režíruje opět Chad Stahelski podle scénáře od dvojice Shay Hatten a Michael Finch. Půjde tak o první film, který nepíše scénárista Derek Kolstad. Pokračování série John Wick s populárním Keanu Reevesem má premiéru v kinech oznámenou na jaře příštího roku, přesněji 24. března 2023.

ChB

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eight − two =