Jessica Chastain a James McAvoy ve společném projektu

Jessica Chastain a James McAvoy se spolu objeví ve velmi zajímavě vypadajícím projektu The Disappearance of Eleanor Rigby. Ten by měl sledovat manželský pár, který se musí vyrovnat se silným emocionálním zážitkem, který jim změnil život. O příběhu více prozrazeno nebylo, mnohem zajímavější však je to, že projekt se bude skládat ze dvou samostatných filmů. The Disappearance of Eleanor Rigby: His a The Disappearance of Eleanor Rigby: Hers. Každý z nich bude vyprávěn z jiného pohledu.

Myriad Pictures, pod kterým projekt vznikne, slibuje zcela nový přístup k obsahu, cílem je vymanit se z klasického formátu jednoho několikaminutového zážitku. Dva filmy tak budou dohromady tvořit úplný a ucelenější pohled na postavy a jejich život.

Oba scénáře napsal Ned Benson, který se ujme také režie. Bude se jednat o jeho celovečerní debut.

Hlavní ženskou postavu si zahraje Jessica Chastain, která již dokázala, že patří mezi nejzajímavější objevy poslední doby, má na svém kontě první nominaci na Oscara (za Černobílý svět) a v letošním roce se na ni můžeme těšit ve hvězdně obsazené gangsterce Lawless, v dramatu Tar, či v novince Terrence Malicka To the Wonder. Jejího partnera si měl původně zahrát Joel Edgerton, kterého nyní nahrazuje James McAvoy a náhrada to rozhodně není špatná. James je výborný herec, v následujícím roce se objeví hned ve třech filmech. V akčním thrilleru Welcome to the Punch, v adaptaci románu Irvina Welshe Filth a v novém filmu Dannyho Boylea Trance.

KOUKNI SE  Armáda lupičů: Prequel Snyderova zombie výplachu je plný zlodějů, trezorů a lásky

Ještě nebylo oficiálně oznámeno, kdy by se mělo rozběhnout natáčení.

Zdroj: variety.com, imdb.com

Petra Satková

Předchozí článekWill Smith počítá s pokračováním Mizerů
Následující článekZáporáci pro každého

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

20 + seven =