Jan van Helsing: Příručka pro bohy

Kniha budí zvědavost, udivuje, vzbuzuje pochybnosti a zavádí nás do světa ne úplně ověřených informací. Řekněme to upřímně, je na každém, co si z knihy vezme. Pro mne to byla směs zajímavostí, věcí, které ukáže čas. Nejvíce jsem ocenila autorovu snahu v nás vzbudit pocit, že i přesto, že nad námi někdo vládne, máme ve svých rukou víc než si myslíme. Nad všechno se povznést a v tom prostředí, které kolem sebe máme, získat to nejvíc pro sebe.

Autor nás vybízí hledat své vize a žít je. Protože naše plány jsou důležitější než plány iluminátů. 

Příručka pro bohy je pak trefným názvem knihy, která kombinuje novinky, zajímavosti a rozličné teorie s pobídkou k hledání svých vlastních životních vizí, protože jen my sami svůj svět tvoříme.

Trochu chmurné…

… kniha byla tvořena uprostřed koronavirové pandemie, rozebírají se tu také americké prezidentské volby a koronavir byl hrozbou, o které se nevědělo, jaké následky bude mít ani jak dlouho tu s námi bude. Některé části věnované této tématice jsou proto velmi pochmurné, ale třeba téma sebevražd se také neotvírá tak často a i to může být pro někoho zajímavé.

Odhalovaná tajemství jsou z různých soudků, od prostých životních tajemství, světových tajemství, záhady o našem zdraví, energii, ale i vesmírném původu – najde si tu opravdu každý přesně to, co potřebuje.

TIP: Na tomto místě ráda doporučím knihu Můj otec byl MIB, kde všechno tohle (tedy z doby před covidem) je rozebráno ještě ve větší až nevyčerpatelné šíři.

KOUKNI SE  Chaloupka na muřích nožkách je pohádka pro starší děti, co se po nocích rády bojí

Trochu nadějné…

… kniha si klade za cíl předat nám poznatky, se kterými si ale musíme poradit sami. Určitě bych ji nedoporučovala lidem, kteří mají sklony ihned přejímat cokoliv podprahově děsivého za své, protože by to určitě neprospělo jejich duševnímu zdraví. Ale naopak doporučím každému, kdo se ovlivnit nenechá, ale je velmi zvědavý a rád si počká. Pak lze využít druhou silnou část kniha, sice tu motivační, jak se nepoddat propagandě tržního konzumu a najít v sobě ten ohromný poklad, hledat v sobě nepoznané…

„Je naší misí, abychom toto v sobě objevili.“

Protože pak na nás ani žádní ilumináti nemůžou.

O autorovi: Jan van Helsing (1967) je autorem několika knih literatury faktu a majitelem nakladatelství Amadeus Verlag. Věnuje se objevování skrytých faktů, často předpovídá politický a ekonomický vývoj na mnoho let dopředu a v této knize spojuje síly  s Johannesem, vizionářem, autor meditačních CD a tvůrce mnoha seminářů o napojení se na své dary, tvůrčí schopnosti.

Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2022, www.anch-books.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 4 =