Jak vyřadit bejvalku ze hry jednou provždy

I přesto, že je dávno minulostí, nedaří se vám té ženské zbavit?

Mluvím o bejvalkách, exmanželkách, expřítelkyních a nebožkách všeho druhu. Život s ní bylo sice peklo, ale váš přítel ji pořád ještě nemůže ve svých myšlenkách nechat zesnout. Jestli je to hodně vážné, pošlete jí jako pomstu partnerovy kufry.V zápětí přibalte i jeho.  Nemusí to být ale vždycky jeho chyba. Někdy je ta ženská protivná a vlezlá tak, že zkrátka budete muset zakročit vy.

Žena v nouzi

Neustále mu volá, že se jí rozbilo auto, ztratila kreditka, vyhořela chata a ona si v tom šoku nevzpomněla na nikoho jiného. Byl přeci vždycky tak šikovný, ochotný, hodný a ona neví, co si teď počnout, když jí opustil. Tak snad by mohl…. Nemohl. V tom je ten fór. Ať jí pošle kontakt na řemeslníka nebo dobrou radu. V případě, že je měkkosrdcatý a přeci jen by se chtěl rozjet za svou ex v nesnázích, připomeňte mu, jak mu v rámci rozchod zapálila sbírku čtyřlístků a prořezala všechny pneumatiky.

Je to kočka

Byla to sice nesnesitelná mrcha, vždycky muselo být po jejím a zahýbala na každém rohu. Ale je to prostě kočka. I ve čtyřiceti se za ní otáčejí gymnazisti. Nějaké ty fotky z minulosti mu přeci jen v mobilu zůstaly a vy zjistíte, že jimi čas od času polaská oko.

Mohla byste ji hanět a snižovat její dokonalou postavu a bezchybnou manikůru. Pořád byste ale vypadala jako závistivá ženská. Vy jste závistivá ženská, ale proč se prozradit. Každá žena ví, kdy jí to sluší, tak mu pošlete taky pár fotek, nad kterými může vzdychat v svačině v práci. A netroškařte.

KOUKNI SE  Jak si udělat doma romantický večer

No ne, kde se tady bereš?

Narazila na vás čistě náhodou mezi regály se zeleninou, ráno u popelnic a v sobotu v kině? Vypadá to, že je to buď nebezpečná stalkerka, možná jen špatně snáší rozchod a nebo si je vědoma svých předností a škodolibě je hodlá předvádět při jakékoliv příležitosti.

Není nad to prohodit, až bude poblíž, směrem k partnerovi soucitně: „ Vidím ji už poněkolikáté a pořád ještě nemá chlapa, chudinka.“

Nebo: „Když jste byli spolu, byla taková společenská a teď ji vídám nejčastěji u popelnic a v supermarketu…myslím, že i přibrala.“

Není vyhnutí

Víte, že ji potkáte, protože je to akce, kam jste zvané obě dvě a žádnou z vás ani nenapadne vyklidit pole. Pak je potřeba vytáhnout zbraně většího kalibru: kadeřník, kosmetika, nové šaty a partnerovi slíbit po akci druhou, soukromou, na kterou jen tak nezapomene, aby měl celý večer o čem přemýšlet a na co se těšit.

Nedá pokoj a nedá

Prosí, slibuje, vzpomíná, stýská ….a svými  esemeskami vám kazí večer, návštěvu kina i víkend v Adršpachu. Pokud se neštítí ničeho, vezměte to stejně a buďte tvrdá. Odveďte jeho pozornost zbraněmi nejjemnějšími a nejnaléhavějšími. Nejlépe v krajkách a příslibem, který se neodmítá. Bude na ní pěkně naštvaný, že mu kazí tak podstatnou chvilku.

Darina D.

Předchozí článekJaké znamení má nejsilnější sklony k nevěře?
Další článekKevin Feige představil čtvrtou fázi MCU

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nineteen − three =