Jak si užít sex ve sprše

Občas je fajn zkusit milování tak trochu jinak, vždyť erotické hrátky mohou probíhat i mimo obligátní ložnici. Pojďme se podívat na žhavé tipy, jak si užít sex ve sprše.

1Příprava

Nejprve byste měli v koupelně alespoň trochu uklidit, chomáče vlasů v odtoku a zaplivané umyvadlo i zrcadlo vaši drahou polovičku určitě nenažhaví. Připravte pro vás oba župany, čisté osušky a předložku před vanu či sprchový kout. Můžete také zapálit aromatickou svíčku nebo napustit voňavou vanu a před samotným aktem si ji společně dopřát. Především však myslete na bezpečnost a investujte do protiskluzové podložky či pomocných úchytů, které vám zajistí lepší stabilitu na kluzké podlaze vany i koutu. Zranění jistě není zakončení večera, které byste si představovali. Ze společné očisty si udělejte milostnou předehru.

2Pomůcky

Než se do erotických radovánek pustíte, pořiďte si lubrikační gel neředitelný vodou. Ačkoliv se vám může zdát, že jste oba vlhcí dostatečně, voda přirozené sekrety vašich pohlavních orgánů rychle smyje. Nezapomeňte také na kondomy, které budou vhodné k vámi vybranému lubrikantu. Další možností, jak si milování ve sprše lépe užít, je použití vodotěsných erotických hraček. Zkuste třeba takové hands-free dildo, které se pomocí přísavky přichytí ke dlaždicím, a vy si tak můžete dopřát zábavu bez nutnosti hračku držet.

3Pozice pro vanu

Pro sex ve vaně jsou vzhledem k malému prostoru ideální polohy vsedě. Zkuste třeba tu, při které se muž do vany posadí a žena na něj obkročmo nasedne čelem k němu. Dokonale si tak může určovat tempo i hloubku zásunu. Další možností je pak poloha, kdy si žena klekne zády k partnerovi a nasedne na něj. I tato pozice nabízí příjemný úhel pronikání, který si partnerka může snadno korigovat. Málokdo ví, že ve vaně se také dá provozovat úžasný orální sex. Stačí, když si jeden z partnerů sedne na okraj vany, roztáhne nohy, a druhý má tak prostor na uspokojování ústy.

4Pozice pro sprchový kout

Zajímavou milostnou polohou pro sprchový kout je „pozice velkého X“, kdy se žena rozpřaženýma rukama opře o stěnu, roztáhne nohy a vyšpulí na partnera zadeček. Ten má tak snadný přístup k jejím intimním partiím, které může dráždit rukou, ústy i penisem. Zkusit můžete také společnou masturbaci, při které se budete vzájemně rukou uspokojovat a současně si budete masírovat tělo pod tekoucí vodou. Proud vody se dá také navíc skvěle využít k dráždění klitorisu i penisu.

Esterka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nineteen − four =