Jak se provádí sexuální poloha na Draka a proč je Drak tak intenzivní

Chcete si to v posteli trochu oživit? Nová sexuální poloha vás nezklame, protože je opravdu vzrušující. Co byste měli o o sexuální poloze „Drak“ vědět?

Každý partnerský život tíhne časem ke stereotypům, kdy točíte osvědčené polohy jako misionář nebo na koníčka, nebo na čubičku zezadu. Jestli se vám tahle situace poněkud zajídá, je možná načase vyzkoušet něco nového.
Proč vyzkoušet draka?

Pro ženy: Chcete-li dělat Draka správně, lehněte si na břicho s rukama zvednutýma nad hlavou. Pod stydkou kost si položte polštář nebo polštářek, abyste si zvedli tělo, a mírně roztáhněte nohy.

Pro muže: Partner položí své tělo nad vaše a vstoupí do vás svým penisem, přičemž bude napodobovat polohu, ve které se nacházíte vy. To znamená, že do vás bude vstupovat shora krouživým, vířivým pohybem namísto rychlého přirážení zezadu.

Proč je to tak příjmená poloha: Díky krouživému pohybu je stimulována celá vaše vagína nebo anální otvor, což vyvolává super silné orgasmy. Při této poloze také nedochází k velkým pohybům, což z ní dělá vhodnou polohu, kterou můžete vyzkoušet, pokud má váš partner sklon k rychlému vyvrcholení a vy byste chtěli vyvrcholení oddálit – nebo si prostě jen chcete trochu více vychutnat pocit vašich těl uvnitř sebe navzájem. Můžete také partnera požádat, aby využil příležitosti a prozkoumal rty, jazykem, a dokonce i zuby méně dotýkané části vašeho těla, jako jsou záda a spodní část krku.

KOUKNI SE  Šokující seznam států, kde je legální sex s dětmi


Tipy, jak polohu posunout na další úroveň: I když nejste nahoře, tato poloha je opravdu jen o vás a můžete mít na rozkoši hlavní podíl. Chcete-li to ještě více rozžhavit, zkuste sladit pohyb jeho kroužení s vašimi boky. Když sladíte rychlost partnerova kroužení s rychlostí vašich boků, vaše těla se budou pohybovat jako jedno a vše bude mnohem smyslnější. Společně zrychlujte nebo zpomalujte, abyste udrželi tempo.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

15 − 7 =