Jak dosáhnout análního orgasmu

Anální orgasmy jsou opravdu skutečné – a jsou velkolepé. Naučte se, jak využít sílu svého zadku.

POKUD MÁTE penis, pak už možná víte, že stimulace prostatické žlázy může navodit vzrušení a vést i k mohutnému orgasmu. Věděli jste ale, že lidé všech pohlaví a anatomie mohou mít také anální orgasmy? STačí prozkoumat svůj zadek.

Anální orgasmus zahrnuje stimulaci různých částí řitního otvoru, ať už jde přímo o prostatu uvnitř nebo o okraje řitního otvoru. Někdo také potřebuje stimulaci svého klitorisu nebo penisu současně s drážděním prostaty nebo okrajů řitě, aby orgasmu dosáhl. V zásadě existuje mnoho způsobů, jak dosáhnout orgasmu anální stimulací. Zde je několik tipů pro dosažení análního orgasmu, schválených odborníky.

Jak dosáhnout análního orgasmu

Bez ohledu na to, jakou máte konstituci, měli byste mít na paměti tyto tipy. Prvním krokem je důkladné omytí. Čistota tam dole prospěje vám i vašemu partnerovi. Jednak je to slušné a zdvořilé, ale může vám to i pomoci uvolnit svaly a cítit se ještě uvolněněji – což je důležitá součást dosažení análního orgasmu.

Až se pečlivě vymydlíte, nalaďte se. Tento krok může zahrnovat sledování porna, relaxační hudbu, dovádění s partnerem nebo jakoukoli aktivitu, která vás vzrušuje. Než zapojíte partnera, pohrajte si sami se sebou. Dobré je cvičení s anální zátkou, abyste zjistili, jaký typ stimulace pro vás funguje. Můžete dát přednost penetraci – jako je vložení prstu nebo análního kolíku. Možná je vám ale nepříjmený pocit, že se vám tam cokoliv zasouvá, v tom případě vás může vzrušit použití vibrátoru kolem análního otvoru. Neexistuje jeden jediný způsob, jak to provádět a vnímat. Vždy byste však měli používat lubrikant, ať už s partnerem nebo sami.

KOUKNI SE  Jak správně změřit velikost penisu

Jak dosáhnout orgasmu pro lidi s penisem?

Prostata je žláza velikosti vlašského ořechu zastrčená zhruba 2-3 palce uvnitř řitního otvoru, mezi močovým měchýřem a konečníkem. Jeho hlavní funkcí je produkovat tekutinu, která je vypuzována jako součást semene během ejakulace. Prostata je obklopena tisíci nervových zakončeními, které při správné stimulaci vytváří slastný pocit. Někteří lidé mohou dokonce ejakulovat pouze při stimulaci prostaty. Parasympatický nervový systém je aktivní během vzrušení a erekce. Po stimulaci prostatických nervů to může vést k aktivaci sympatických nervů, což vede k silnému orgasmu a výstřiku semene. Mechanismus, kterým se to děje, není důležité úplně chápat.

Prostatu – a.k.a. „bod P“ – lze stimulovat mnoha způsoby. Přímou stimulaci pomocí ruční masáže lze provést jemným vsunutím prstu zhruba dva palce do konečníku. Ujistěte se, že máte ostříhané nehty a čisté ruce, nebo použijte rukavice. Poslední věc, kterou chcete, je poškrábat vnitřek konečníku svými nehty. Pokud vám partner pomáhá, lehněte si na záda a požádejte partnera, aby do vás vsunul prst a udělejte pohyb „pojď dovnitř“. Dalším způsobem, jak stimulovat prostatu je při poloze na rukou a na kolenou. Poté požádejte svého partnera, aby jemně vložil prst (ujistěte se, že použijete hodně lubrikace) a přitlačí ho dolů k podlaze. Nebo vyzkoušejte masážní přístroj na prostatu: sexuální hračku, která se vloží do zadku a stimuluje prostatu.

KOUKNI SE  Jak to chodí na swingers party?

Několik tipů na anální orgasmus pro lidi s pochvou

I když nemáte prostatu ke stimulaci, existuje několik možných způsobů, jak mohou lidé s vulvou zažít orgasmus přes prdel. Jednou z cest k orgasmu je stimulace citlivých nervů kolem řitního otvoru, včetně pudendálního nervu. Tyto nervy jsou umístěny v blízkosti svěrače – proto se při dráždění lemu otvoru můžete cítit tak dobře. Doporučujeme kombinovat anální a vnější stimulaci klitorisu pro skvělý smíšený orgasmus.

Další cesta k análnímu orgasmu zahrnuje stimulaci částí vnitřního klitorisu řitním otvorem. Takzvaný bod G (na přední stěně pochvy) a bod A (také na přední stěně, ale blíže k děložnímu hrdlu) jsou oba dosažitelné anální penetrací. Je dobré se do toho postupně uvolňovat, začít s vnější stimulací kolem řitního otvoru. Pokud si váš partner užívá stimulaci sexuální hračkou a/nebo vašimi prsty, možná byste mohli přemýšlet i o vnoření penisu. Samozřejmě vždy používejte hodně lubrikantu – silikonový lubrikant je obvykle lepší pro anální sex, protože je hustý.

Análu zdar!

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × 2 =