Jak dnes muži čůrají a proč?

Zdá se vám to jako zbytečná otázka, že je přeci jasné, že muži čůrají vestoje, ale ono to tak vůbec ve většině případů není.

Čůrání vsedě

Podle různých průzkumů polovina mužů čůrá vsedě. Jaké pro to mají důvody? Jedním ze zásadních faktorů je soužití se ženami. Ženy jinak než vsedě čůrat nemohou, přesto že je to genderově nevyrovnané, není to dnes ještě biologicky možné. Jsou domácnosti, kde prkénko na záchodě není možné ani vyklopit, aby drželo v horní pozici. Muž je tak odkázán na to čůrat do zúženého prostoru, což může zapříčinit zašpinění sedáku. Což vede ke konfliktům, nebo k nutnosti po sobě čistit záchod. Jsou také muži, kteří čůrají vsedě z důvodu lenosti, protože je pro ně příliš velké úsilí prkénko zvednout a případně jej po vykonání potřeby vrátit zpět.

Nesmíme zapomenout na muže, kteří při vykonávání potřeby rádi dělají další aktivity, čtou si, kouří, surfují v mobilu. Pro takovou činnost je lepší si na záchod samozřejmě sednout. Čůrat vsedě v podstatě musí také prostatici, muži, kteří mají problémy s prostatou. Lékaři doporučují čůrání vsedě, kde je větší tlak na prostatu. U starších mužů tak může jít i o tento faktor.

Čůrání na keramiku nebo do vody

Toť zásadní otázka života. Čůráte na protější stranu pisoáru, nebo dolů, do mísy, do vody? Jsou muži, kteří z primitivního hlediska musí upozornit ostatní na toaletě, že čůrají. Proces čůrání musí být tedy co nejhlasitější, aby ukázali ostatním mužům, že jsou zdraví, krásně pod proudem čůrají. Ti čůrají přímo do vody, což činí daleko hlasitější ohlas.

KOUKNI SE  Nejodpornější jídla na světě. Máte odvahu to sníst?

Kultivovaní muži, kteří na sebe nemusí při čůrání upozorňovat a naopak hlasitost vykonávání potřeby je jim nepříjemná, čůrají na keramiku, na protější stranu pisoáru, aby proud nedělal takový hluk. Patříte mezi kultivované čůrače, nebo muže, kteří na sebe jako primáti upozorňují?

Ćůrání na veřejnosti

Specifičnost českých mužů je také čůrání v parcích, v centru u osamělého stromu nebo keře. Tady bych se chtěl zastat této tradice – muž se snaží být stále v kontaktu s přírodou, je jako pes, který si občůrává své území, nerad čůrá domestikovaně na toaletách, ale pěkně do přírody, zaleje místní zeleň. Pokud jsme národ pejskařů, majitelů psů, kteří nechávají své miláčky chcát i kadit kdekoliv, nemůžeme upírat alespoň malou potřebu nechat vykonat i mužům.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

three + twelve =