Jak chutná sperma? A jak by sperma vlastně mělo chutnat a lze jeho chuť změnit?

Pokud čtete tento článek, je to proto, že vás alespoň trochu zajímá, jak sperma chutná. A to je normální! V průběhu sexu, v kterém figuruje penis, existují různé způsoby, jak se sperma dostane do úst – ať už jde o plivání nebo polykání po orálu nebo hraní si s tělesnými tekutinami, což bývá jedna z oblíbených úchylek. Možná vás zajímá, jak sperma vlastně chutnat má? Nebo zda obsahuje opravdu tolik živin, jak se traduje? A bude sladké, když budete jíst ananas? Vše se dozvíte.

Co to vlastně sperma je?

Není to jen sperma. Sperma je ve skutečnosti jen velmi malá část mléčné tekutiny, která při ejakulaci vytéká z penisu. Sperma je kombinací vody, plazmy a hlenu. Tekutiny ve spermatu pocházejí z varlat, ze semenných váčků z podvarlat, z prostaty a z močové trubice.

Obsahuje sperma živiny?

Sperma obsahuje velmi malé množství živin, včetně fruktózy, glukózy, vápníku, bílkovin, vitamínu C a zinku. Nevěřte však mýtu o tom, že sperma je dobrým zdrojem živin. Živiny obsažené ve spermatu nejsou dostatečné pro každodenní stravu. Na internetu se objevuje mnoho článků propagujících sperma jako zdroj bílkovin. Držte se proteinových koktejlů nebo jiných zdrojů, množství bílkovin ve spermatu je zanedbatelné.


Jak tedy sperma chutná?

Vědci mají zřejmě naléhavější věci ke studiu než chuť spermatu. Neexistuje žádný strukturovaný výzkum, který by se zabýval tím, jak by mělo sperma chutnat nebo jak chutná. Většina informací je založena na sdílených osobních zkušenostech. Když vyhledáte otázku „jak chutná sperma?“ na Redditu, najdete spoustu odpovědí od náhodných uživatelů internetu. Někteří lidé vyzdvihují určité pikantní chuťové tóny. „Trochu slaná, ale také má takový nádech umami“, napsal jeden člověk. „Samotná tekutina je velmi lepkavá a po ochutnání tak nějak ovládne celou vaši chuťovou paletu.“ Jiná uživatelka to popsala tak, že to chutná „jako slaná pistole se slanou vodou, která právě vybouchla v ústech“, jiná reakce zase byla: „Je to jako teplý hlen.“

KOUKNI SE  Jak si vybrat správné porno

Normální sperma je mírně zásadité, s pH v rozmezí 7,2-8. Voda, která není ani kyselá, ani zásaditá, má pH 7. Když o tom tak přemýšlíme, sperma může chutnat stejně jako voda, což běžnému člověku přijde jako nic.

Nezapomeňte, že chutě se liší člověk od člověka. Někteří tvrdí, že sperma chutná sladce, což může být způsobeno obsahem cukru ve spermatu. Jiní říkají, že sperma chutná hořce, kovově nebo kysele, což může vycházet z individuálních chuťových pohárků nebo zásadité povahy spermatu.

Vnímání chuti závisí také na tom, co člověk nedávno jedl a jak je hydratovaný. Pokud jste dehydrovaní a právě jste měli cibulové kroužky, pak sperma bude pravděpodobně chutnat jinak, než když jste zavodnění a právě jste měli salát.

Mohu změnit chuť svého spermatu?

Možná jste slyšeli pověst, že konzumace ananasu může zlepšit chuť vašeho spermatu. I když neexistuje žádná vědecká informace, která by potvrzovala konkrétní souvislost mezi ananasem a sladším spermatem, strava může ovlivnit chuť a vůni vašich tělních tekutin. Je známo, že cibule, česnek, chřest, mléčné výrobky, některé druhy masa a některé druhy ovoce (včetně pomeranče, papáji a ananasu) mění chuť a vůni tělesných tekutin. V závislosti na tom, co jste snědli, může být chuť teoreticky hořká nebo sladká. Vše závisí na tom, jak vaše tělo metabolizuje to, co jíte. Pokud vám po něčem, co jste snědli, zapáchá z úst nebo máte plynatost, pravděpodobně to změní i chutě vašich tělních tekutin.

KOUKNI SE  Jak si vybrat erotické prádlo

V chuti vašeho spermatu může hrát roli také úroveň vaší hydratace. Čím více jste dehydratovaní, tím hustší je vaše sperma. Když je sperma koncentrované, některé chutě mohou být výraznější.

Co z toho plyne? Pití velkého množství vody a konzumace ovoce nezpůsobí, že vaše sperma bude najednou chutnat jako ta nejlahodnější věc na světě, ale může to znamenat mírný rozdíl. A poskytovat tělu zdravé věci není nikdy na škodu.

Charlie Brown

Předchozí článekSesbírejte výjimečnou kolekci 3D figurek ze světa Naruto: Šippúden!
Další článekCo to je permakultura a jak na ni?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

19 + 8 =