IRON MAN – limitovaná kolekce DeAgostini. Sestavte si oblek superhrdiny!

Pozor! Objednejte si kolekci na internetu https://bit.ly/ironman-kukatko a do objednávky zadejte svůj kód IRONMANPRO.

Pouze pro ty z vás, kteří si kolekci objednají do 2. září 2020, čekají úžasné dárky – jedinečný batoh a kšiltovka Iron Man!

Žádný fanoušek filmů a komiksů s Iron Manem by si tuto příležitost neměl nechat ujít! Stavba modelu legendárního obleku Tonyho Starka bude neuvěřitelným dobrodružstvím, které vám přinese spoustu zážitků, a při četbě časopisu si znovu budete moci připomenout superhrdinova dobrodružství.

Tento model s názvem Mark III ve velkém měřítku je nevídaně propracovaný, dokonale ohebný, je navíc vybaven funkčními LED světly a nyní vychází v limitované edici od De Agostini. S touto kolekcí si složíte legendární oblek Tonyho Starka o výšce 60 cm. Jednotlivé díly jsou vyrobeny z kovu a ABS plastu. Byly navrženy, vyrobeny a nabarveny s naprostou precizností. Model obleku má neuvěřitelně přesné detaily. Obloukový reaktor, rukavice a boty s repulzorovými paprsky či průhled masky mají zabudovaná funkční LED světla. Díky ohebným spojům můžete model postavit do libovolné pozice a můžete si prohlédnout jeho vnitřní části.

Objednávka přináší řadu výhod. Objednavatelé mohou jako obvykle počítat s dárky navíc, jakými jsou pořadač, tričko, plakáty, power banka a jedinečný bluetooth reproduktor (při platbě kartou). Objednávka vyjde levněji (každé číslo je o 20 Kč levnější než ve stáncích). S prémiovou nabídkou navíc pro svůj model obleku Iron Mana získáte podstavec s LED osvětlením.

KOUKNI SE  Získejte novou kolekci komiksů o Batmanovi

Pozor! Objednejte si kolekci na internetu https://bit.ly/ironman-kukatko a do objednávky zadejte svůj kód IRONMANPRO. Čekají na vás úžasné dárky, které jsou připraveny pouze pro ty, kteří si kolekci objednají do 2. září 2020 – jedinečný batoh a kšiltovka Iron Man!

Charlie Brown

Předchozí článekRecenze: Jak si sestavit obří model Iron Mana
Následující článekThe Last of Us 2 budí vášně

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one + eleven =