Milovníci akčních titulů, zbystřete. Listopadová nabídka titulů zdarma potěší právě vás. Lego Indiana Jones nebo třeba Blair Witch čeká jen na vás.

Listopadovou nadílku her zdarma jsme jsi částečně odbyli v článku o službě PS Plus Collection. Sony tento měsíc nabídne předplatitelům hned tři hry, byť jedna je pouze pro budoucí budoucí majitele nové konzole Playstation 5. Nemůžeme však zapomenout ani na Games with Gold, která tento měsíc potěší hlavně fanoušky kultovního Indiana Jonese. Ale nepředbíhejme.

Po celý listopad bude zdarma k dispozici stealthová akce Aragami: Shadow Edition. V první polovině měsíce jsi budete moct zahrát i taktické Full Spectrum Warrior, v druhé polovině již zmiňované Lego Indiana Jones. Od patnáctého bude navíc k dispozici podvodní střílečka Swimsanity!, tu budete moct stahovat až do půlky prosince. Listopadová nabídka her je více než pestrá. Přinejmenším, Lego Indiana Jones bude určitě docela velké lákadlo.

Když se už bavíme o titulech zadarmo, nesmíme zapomenout na PC hráče. Epic Games Store nabízí zcela zdarma horor Blair Witch a Ghostbusters: The Video Game Remastered. Doporučuji jsi pospíšit, jelikož akce končí 5.11., po ní pak bude v nabídce strategie Wargame: Red Dragon.

Martin Kudělka

Předchozí článekTrailer na film Borat 2
Následující článekSmích léčí – humorem proti virům a podzimnímu splínu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

8 + 19 =