Hustej nářez – soutěžíme o Bratrstvo krve

Upíři proti mimozemšťanům. Kultovní série poprvé v obrázcích, které znamenají komiks!

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Hustej nářez - Bratrstvo krve 1 - komiksDesítky klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi, jejich územím a říšemi, jež vznikaly a zanikaly podle toho, jak ve své skryté válce vítězily jednotlivé klany. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Jenže svět, který znali, byl jen malou součástí vesmíru. Z jeho nekonečných dálek se vynořili kartani, jimž se jejich vlastní svět zdál malý a kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Ovšem svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, na rozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali.

Soutěžíme o Hustej nářez !

Přesněji řečeno o tři knihy, které dostanou ti fanoušci písmenek Františka Kotlety a obrázků jany Kilianové, kteří odpoví správně na dvě otázky:

  1. Jak se jmenují všechny díly série Hustej nářez?
  2. Na kukatko.cz se taky snažíme. Víte kolik knižních recenzí jsme již letos publikovali?

 

Odpovědi nám zasílejte až do 7.dubna 2019 na náš mail knihy@kukatko.cz. A my ze správných odpovědí vylosujeme tři, kteří se mohou těšit na Hustej nářez.

Do předmětu uveďte Hustej nářez

Hodně štěstí

Kristina Doubravová

Knihy věnovalo internetové knihkupectví dobre-knihy.cz

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × 1 =