Hororová adventura Sinking City v prvním traileru

Ponořte se do potápějícího města, v kterém budete muset jako detektiv odhalit, co hrozného se tu s lidmi stalo. Detektivní adventura vzniká na motivy knížek mistra hororů H.P. Lovecrafta. Napůl potopené město Oakmont je uchváceno nadpřirozenými silami.

Otevřené ulice titulního potápějícího se města nápadně připomínají italské Benátky. Pohled na mapu (kde mimochodem také nenaleznete žádné ukazatele cílů, jen vámi přidané špendlíky a body rychlého cestování) odhalí zatopené i suché ulice. Město kdysi bylo celé pod vodou, která následně částečně ustoupila a zanechala po sobě mokvající spoušť. Lidé zde normálně žijí, pracují a baví se, nicméně všechny trápí strašlivá nemoc, která je postupně přeměňuje v rybolidi.

Vy se s takovou nákazou potkáte v různých stádiích – lidé, kteří ještě vypadají jako lidé, lidé s nehezkými boláky a bublajícími hlasy, až po plnohodnotné „mořské panny“ s žábrami. Ale i s těmi je řeč. Nejsou to zombíci či jiné krvelačné potvory, ale chudáci snažící se přežívat v nezáviděníhodných podmínkách. Jde zároveň o prvek, který prohlubuje už tak skvělou atmosféru.

Hra vyjde příští rok 21. března na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Charlie Brown

 

Předchozí článekKnižní novinky, které vám nedají spát – část 2
Následující článekJaké herecké hvězdy si zahrají v novém Tarantinově filmu?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 + 20 =