Ani v květnu nebudou hráči ochuzeni o svůj příděl herních dárků. Které herní tituly si budou moci hráči odnést tento měsíc?

Nejdříve začneme u společnosti Epic, která hlavně loni rozvířila vody nabídkou her zdarma. Vše bylo samozřejmě kvůli propagaci svého Epic Storu. V nadílce her zdarma samozřejmě pokračují, ale kvalita titulů jde dolů. Tím samozřejmě nechci ani v nejmenším tvrdit, že Epic nabízí zdarma špatné herní tituly. Od 7.5. bude v nabídce nezávislá hra Death Coming a k dispozici bude týden, přesně jak je u Epicu zvykem. V době psaní tohoto článku nebyly k dispozici informace o žádné další hře zdarma, ale nabídka je vždy pestrá.

Nyní se přesuneme k Microsoftu. Ti nabízejí herní tituly zdarma v rámci služby Games with Gold. Majitelé konzole Xbox One se mohou tento měsíc těšit na skvělé závody V-Rally 4. Titul je možno stahovat po celý květen. Od 16.5 pak bude k dispozici zdarma akční rpg Warhammer 40000: Inquisitor – Martyr, pořídit si jej budete moc do půlky června. Majitelé starší konzole Xbox 360 samozřejmě nezůstanou na suchu. První půlku května pro ně bude k dispozici Sensible World of Soccer, tu druhou pak Overlord 2

A nakonec se vrhneme na můj milovaný Playstation. Po internetu dlouho kolovaly fámy, že si majitelé PS4 budou moct v květnu zdarma zahrát remaster Dark Souls. Realita je však jiná. V rámci služby PS Plus na hráče čeká v první řadě skvělý Farming Simulator 19, který jsme recenzovali. Mimo něj se můžete těšit i na budovatelskou strategii Cities: Skylines. Nabídká herních titulů zdarma je tento měsíc doopravdy pestrá a hráči napříč platforem mají doopravdy z čeho vybírat.

KOUKNI SE  Nejlepší hra roku 2021

Martin Kudělka

Předchozí článekNoví asasíni v prvním herním traileru
Následující článekNela Boudová svérázně protestovala proti nošení roušek

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one + 14 =