Nabídka herních titulů, které můžete získat zdarma v rámci v rámci předplacených služeb na svých konzolových zařízeních, je opět velmi lákavá. V červenci se můžete těšit na opravdu zajímavé tituly.

Je tady přelom starého a nového měsíce, to znamená, že se v následujícím článku již tradičně podíváme na herní tituly, které můžete získat úplně zdarma v rámci služeb Games with Gold a PS Plus. Nejprve se zaměříme na předplacenou službu od Microsoftu, jelikož ta odhaluje svou nabídku s větším předstihem. Pokud si předplácíte jejich službu, těšit se můžete hlavně na výtečnou závodní hru WRC 8. Kvalita šla oproti předchozím dílům strmě vzhůru, jde tedy o povedený titul. Nabídka platí po celý měsíc červenec. Další hrou zdarma je Dunk Lords. Sportovní hra, ve které trefujete z dálky basketbalový koš. Hru můžete stahovat od druhé poloviny následujícího měsíce. Nesmíme zapomínat ani na zpětnou kompatibilitu a hry z Xboxu 360. Tam na nás čeká bláznivá akce Saints Row a plošinovka Juju. Obě hry můžete získat do 15.července.

A nyní zavítáme ke konkurenci. Sony si již tradičně pro své předplatitele služby PS Plus připravilo dva herní tituly zdarma. Ten první potěší především sportovní fanoušky, neboť jde hru NBA 2K20. Opravdu povedená basketbalová hra, která zaujme nejen fandy tohoto dynamického sportu. Druhou hrou na seznamu je Rise of Tomb Raider, ale pozor, v edici ke 20. výročí této legendární herní série. Zažijte nezapomenutelné dobrodružství s Larou Croft v této velmi povedené hře. Třešničkou na dortu v nabídce PS Plus je interaktivní filmová adventura Erica. Mělo by jít o dárek k 10. výročí PS Plus. V červenci se opět můžeme těšit na pořádnou nálož her. Doufejme, že tenhle trend se promítne i do dalších měsíců.

KOUKNI SE  Xbox Series X má již svou cenovku pro český trh

Martin Kudělka

Předchozí článekIFFKV 2020: Letošní znělka festivalu opět nezklamala
Následující článekProč je dobré chodit naostro – pět hodně dobrých důvodů

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

9 + 4 =