Herní postavy jsou většinou zábavné, odvážné, hrdinské, zkrátka si doplňte jakékoliv superlativy a vyjde vám typický herní hrdina. I vedlejší postavy mají často tyto pozitivní vlastnosti. Někdy však narazíte ve hře na postavu, kterou byste umlátili palicí na maso nebo umlčeli salvou z pušky. Dneska se podíváme na nejvíce otravné postavy herního světa.

Než jsem se dal do psaní tohoto článku, trošku jsem omrknul konkurenci, abych zjistil jak složili podobný článek oni. Výsledek bádáni mě dost překvapil, jelikož se ve většině bodech neshoduji. No co, alespoň bude tenhle článek dostatečně originální. Zde jsou ty nejotravnější herní postavy, které jsme pro vás vybrali.

5Mr. Resetti (Animal Crossing)

Jsou herní postavy, které byly od prvopočátku tvořeny jako nejotravnější bytosti na světě. No a potom jsou postavy, se kterými to vývojáři mysleli dobře, ale něco se bohužel pokazilo. Příkladem druhé varianty je například Mr. Resetti. Postavička z herní série Animal Crossing, která vás má před restartováním hry upozornit na to, že nemáte uloženou hru a můžete tak ztratit váš dosavadní postup. Dobrá myšlenka. Bohužel Mr. Resetti je tak strašně moc otravná postavička a rozhovory s ní jsou tak neskutečně nudné, že ztráta postupu ve hře byla pouze malým šrámem na potopené lodi. Omlouvám se za moje nesmyslné přirovnání, ale nic lepšího mě nenapadlo. Naštěstí Nintendo pochopilo situaci a nyní maji hráči k dispozici automatické ukládání.

KOUKNI SE  Nejlepší hry roku 2023
Zpátky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × five =