Herečka Christina Ricci obětí domácího násilí ze strany manžela

Herečku Christinu Ricci znáte pravděpodobně z filmu Addamsova rodina jako ústřední členku upírské rodiny. Christina řeší ve svém životě jiné horory.

Od soudu teď získala soudní příkaz proti svému odloučenému manželovi, kterého obvinila z fyzického a emocionálního zneužívání. A to šest měsíců poté, co požádala o rozvod. Soudce vyhověl její žádosti, na základě soudního příkazu se manžel Heerdegen musí zdržovat 100 metrů od její osoby a nebude mít ani právo navštívit svého šestiletého syna Freddieho, nesmí kontaktovat ani rodinného psa.

Čtyřicetiletá herečka tvrdí, že byla Heerdegenem fyzicky týrána. Heerdegenův právník pro TMZ uvedl, že jeho klient „jednoznačně popírá všechna obvinění ze zneužití paní Ricci, k nimž mělo v roce 2020 dojít“. Ricci tvrdí, že byla Heerdegenem vystavena „těžkému fyzickému a emocionálnímu zneužívání“, přičemž „mnoho z těchto zneužívání“ se odehrávalo před jejich synem.

Ricci tvrdí, že údajné zneužívání začalo, jakmile se v říjnu 2013 dozvěděla o svém těhotenství. „Začala jsem se cítit extrémně izolovaná,“ napsala Ricci o údajném následném zneužívání a popisovala rodinnou dovolenou na Novém Zélandu, kde Heerdegen „řekl něco, co mě přimělo myslet si, že by mě mohl zabít “.

„Té noci jsem schovala všechny nože na chatě, kde jsme bydleli. Bála jsem se o svůj život a život našeho syna. Spala jsem v oddělené ložnici s Freddiem a zamkla jsem dveře.“ Hvězda rodiny Addamsových obvinila Heerdegena, že na ni 16. prosince 2019 „brutálně zaútočil“. O několik měsíců později Ricci řekla kameramanovi, že se chce rozvést, že se ocitla uvízlá v domě s mužem, který ji fyzicky a emocionálně týrá, a věděla, že chce manželství ukončit.

KOUKNI SE  Joaquin Phoenix si zahraje opět Jokera, pokračování Joker 2 potvrzeno

Ricci ve svém prohlášení napsala, že jakmile došlo kvůli pandemii k izolaci, Heerdegen se údajně „zaměřil pouze na její trestání a terorizaci 24 hodin denně: „Bála jsem se v noci spát. Pronásledoval mě po celém domě, zatímco jsem se pokoušela vzít mobilní telefon a zavolat policii, popadl mě za zápěstí a ruce, táhl mě a shodil mě do ohniště, které máme na dvoře,“ napsala ve svém prohlášení. „Utrpěla jsem rány, modřiny a naraženou kyčel, což mi dodnes způsobuje bolest. Celé dopoledne na mě křičel, plival na mě, házel po mě kávu a házel po mě židli“ v přítomnosti jejich syna.

V té době Ricci uvedla, že zavolala na policii a byl jí udělen krizový ochranný příkaz proti Heerdegenovi. Podle Ricci se Heerdegenovo násilí stupňovalo potom co zjistil, že trávila čas se svým kamarádem. Ricci v žalobě uvedla, že se bojí o jejich syna, protože Heerdegen pořád hrozí jeho únosem. Heerdegen také dostal od soudu zákaz zveřejňovat soukromé zvukové a obrazové záznamy a vrátil jí je. Copak na nich asi bude? Christina Ricci také požádala soudce, aby vydal příkaz k jeho odstěhování, aby se už nikdy nemohl vrátit domů a také požádala, aby se musel zúčastnit 52 týdenního intervenčního programu pro pachatele domácího násilí. Herečka podala žádost o rozvod v červnu 2020.

Charlie Brown

Předchozí článekNejlepší seriály roku 2020
Následující článekPS Plus nabídne hráčům v únoru opravdovou pecku

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × three =