Herec Val Kilmer zůstal sám, v autobiografii přiznal i vážnou nemoc

Býval to fešák a frajer, lamač dívčích srdcí. Vždyť také Val Kilmer (60) randil s mnoha krásnými ženami. Mezi jeho partnerky patřila Daryl Hannah (59), Cindy Crawfordová (54), Angelina Jolie (44), Cher (73), či herečka Joanne Whalleyová (58), která se za Kilmera vdala v roce 1988. S ní také má nyní už dvě dospělé děti.

Val Kilmer vydává své memoáry pod názvem I’m Your Huckleberry: A Memoir, a vychází 21. dubna. V knize konečně přiznává konečně svůj boj s rakovinou hrtanu.

Kvůli rakovině musel podstoupit laryngektomii, tedy vynětí hrtanu, a dýchá trvalou stomií na spodní části krku. Už čtyři roky pdole Kilmera se cítí dobře a rakovina podle něj ustoupila. V memoárech se ale svěřil, jak nemoc ovlivnila jeho osobní život. Jediná bývalá přítelkyně, která mu pomohla, byla podle něj zpěvačka Cher. Tu považuje za skvělou kamarádku dodnes. Jinak žije Val Kilmer sám, bez ženy, dle svých slov vede osamělý život už dvacet let.

Val Kilmer je zjevně jeden z herců, který se rozhodl zastavit čas stárnutí plastickými operacemi. Bohužel, čím starší je, tím se změny projevují více v jeho neprospěch. Vypadá už jako Mickey Rourke, také zamlada krasavec a nadsamec.

CHB

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

two × three =