Henry Cavill jako Highlander ve filmu režiséra Johna Wicka

Henry Cavill, herec z filmů Muž z oceli a Liga spravedlnosti si zahraje v rebootu fantasy eposu Highlander z roku 1986, který natočila společnost Lionsgate a v němž se v příběhu o nesmrtelných bojovnících, kteří mezi sebou bojují na život a na smrt, aby jeden z nich mohl získat nejvyšší cenu, představili Christopher Lambert, Sean Connery a Clancy Brown.

Sám Cavill se o tuto „velmi vzrušující“ zprávu podělil v pátek na Instagramu. „Jsem fanouškem Highlandera už od dětství,“ napsal. „Od filmů v celé jejich slávě z osmdesátých let až po televizní seriál s hercem, který se nápadně podobal jednomu z mých bratrů.“ (Queen slavně přispěli několika písněmi na soundtrack k Highlanderovi a film dal vzniknout dvěma přímým pokračováním a televiznímu seriálu).

Cavill dodal, že se v poslední době „ponořil do svého skotského původu“ a nechtěně dělal pro film šetření. Pro ilustraci zveřejnil fotografii knih Those Bloody Kilts a So You’re Going to Wear the Kilt, dýku a láhev něčeho, co vypadá jako skotská „přímo ze sudu“.

Zatím není známo, jakou postavu bude Cavill hrát a podrobností o ději nového filmu je málo.

Reboot Highlandera bude režírovat Chad Stahelski, tvůrce Johna Wicka, který k Highlanderovi v roce 2019 uvedl: „Snažíme se tento vesmír opravdu rozložit a nezprznit ho do té míry, že by se v tomto příběhu nedalo pokračovat. Máme ho tak rádi, že se k němu snažíme přistupovat s velkou péčí.“

Charlie Brown

Předchozí článekPoslední noc v Soho: Stylový horor o rozpolcené tanečnici jako pocta italskému giallo žánru
Následující článekMegahit Among Us si nyní pořídíte zcela zdarma

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

9 + thirteen =