KNIHA: Heike Gadeová: Rozhovory s duší

O minulých životech a o nejrůznějších možnostech poodhalit jejich tajemství již toho bylo napsáno mnoho. Kniha Heike Gadeové s názvem Rozhovory s duší se však i přesto snaží vidět tuto tématiku z trochu jiného úhlu pohledu (knihu zakoupíte na bux.cz zde ).

169818_bigJiž v samotném úvodu knihy se dozvídáme, že nahlížet do předchozích životů můžeme nejen pomocí své vlastní regrese, při níž daný minulý život (nebo spíše jeho část) sami prožíváme, ale také jaksi nezúčastněně prostřednictvím člověka, který má vzácnou schopnost přijmout určitou část naší duše do svého vlastního těla a sdělit nám tak to, co bychom měli slyšet. Tento člověk, tzv. médium, je zároveň schopný se od tohoto procesu vědomě zcela distancovat a nijak tedy neovlivňovat slova nebo pocity, které skrze jeho tělo procházejí. Autorka v této knize popisuje své zkušenosti ze spolupráce se ženou, která právě takových medijních schopností nabyla poté, co se probrala po těžké nemoci z čtyřdenního  kómatu.

Čtenář má možnost sledovat hned několik zdánlivě spolu nesouvisejících příběhů z rozmanitého spektra duší lidí, kteří za médiem přišli se svými nejrůznějšími problémy. Ať už se jednalo o záležitosti duševní či fyzické, vždy byl pomocí regrese prostřednictvím média odhalen způsob, jakým lze dané obtíže zmírnit či úplně odstranit. To, co všechny životní příběhy spojuje, je způsob, jakým je autorka uchopila. Každý vhled do minulého života má čtenáři ukázat trochu jinou stránku lidskosti a postupně mu pomoci otevřít oči a utvořit si svůj vlastní obraz o tom, jak vše funguje a jak moc jsou i ty nejmenší věci a události navzájem propojeny.

KOUKNI SE  Chaloupka na muřích nožkách je pohádka pro starší děti, co se po nocích rády bojí

Na příkladech rozmanitých regresí se zkrátka v průběhu četby dozvídáme mnohem víc než jen obecné poučky o lásce a sebepoznání. Autorka popisuje například postup, jak se zbavit negativních energií a duší, které mohou přebývat nejen v našem okolí, ale také přímo v nás samotných. Poukazuje na propojení konkrétních tělesných obtíží s naší psychikou a v neposlední řadě nabízí vysvětlení na složitou otázku mezilidských vztahů.

Kniha Rozhovory s duší je psaná takovým způsobem, že Vám každá informace náhle přijde zcela samozřejmá a pochopitelná. Teoretické poznatky autorky vycházejí přímo z konkrétních příběhů. A možná to je ten důvod, proč se řádky této knihy čtou s nebývalou lehkostí.

 

MgA. Šárka Bukvajová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

fifteen − eleven =