HBO a jeho dva největší trumfy. Hra o trůny a Watchmeni.

Na začátku každého roku přijde stanice HBO se shrnující ukázkou toho, na co se můžeme v letošním roce těšit. Vedle nových řad prověřených stálic dorazí také několik novinek.

Nových sérií se dočká hvězdně obsazené drama Sedmilhářky/Big Little Lies, temné kriminální drama Temný případ/True Detective nebo komediální Víceprezident(ka)/Veep. K novinkám připadá show Euphoria se Zendayou (Spider-Man: Homecoming) či historická dramatická minisérie s názvem Kateřina Veliká s Helen Mirren v hlavní roli.

Zraky všech diváků se upínají nejvíce k těmto dvěma seriálům. K finální sérii Hry o trůny a k premiérové sérii Watchmenů. Přesně tak. Filmoví Strážci – Watchmen přicházejí letos ve své seriálové podobě. Oba seriály se také nejvíce objevují v navazující ukázce stanice HBO.

Seriáloví Watchmeni vznikají pod režisérskou taktovkou Damona Lindelofa. A předlohou seriálu jsou stejnojmenné komiksy od DC, které vycházely v letech 1986–1987. Největšími hvězdami bezesporu jsou herci Jeremy Irons (ztvárňující Ozymandiase) a Yahya Abdul-Mateen II, kterého si diváci oblíbili jako záporáka Black Mantu v Aquamanovi a letos se objeví také v novém psychologickém hororu Jordana Peeleho, My/Us.

Ukázka toho nejlepší pro rok 2019 na stanici HBO nabídla také několik záběrů na jeden z nejpopulárnějších seriálů současnosti. Po opravdu jednoduchém a kratičkém teaseru na osmou a zároveň poslední sérii tvůrci ukázali něco skutečně hmatatelného. Prvních několik vteřin, z největší pravděpodobností pilotního dílu osmé série. Setkání, ke kterému dosud ještě nedošlo. Sansy a Daenerys v doprovodu Jona Snowa a Joraha Mormonta. Tomu se říká stoprocentní navnadění.

KOUKNI SE  Herečka Christina Ricci obětí domácího násilí ze strany manžela

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com, www.youtube.com

Předchozí článekNejlepší knihy roku 2018
Následující článekNejlepší novinky na DVD a Blu-Ray v lednu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

six + twelve =