HBO a jeho dva největší trumfy. Hra o trůny a Watchmeni.

Na začátku každého roku přijde stanice HBO se shrnující ukázkou toho, na co se můžeme v letošním roce těšit. Vedle nových řad prověřených stálic dorazí také několik novinek.

Nových sérií se dočká hvězdně obsazené drama Sedmilhářky/Big Little Lies, temné kriminální drama Temný případ/True Detective nebo komediální Víceprezident(ka)/Veep. K novinkám připadá show Euphoria se Zendayou (Spider-Man: Homecoming) či historická dramatická minisérie s názvem Kateřina Veliká s Helen Mirren v hlavní roli.

Zraky všech diváků se upínají nejvíce k těmto dvěma seriálům. K finální sérii Hry o trůny a k premiérové sérii Watchmenů. Přesně tak. Filmoví Strážci – Watchmen přicházejí letos ve své seriálové podobě. Oba seriály se také nejvíce objevují v navazující ukázce stanice HBO.

Seriáloví Watchmeni vznikají pod režisérskou taktovkou Damona Lindelofa. A předlohou seriálu jsou stejnojmenné komiksy od DC, které vycházely v letech 1986–1987. Největšími hvězdami bezesporu jsou herci Jeremy Irons (ztvárňující Ozymandiase) a Yahya Abdul-Mateen II, kterého si diváci oblíbili jako záporáka Black Mantu v Aquamanovi a letos se objeví také v novém psychologickém hororu Jordana Peeleho, My/Us.

Ukázka toho nejlepší pro rok 2019 na stanici HBO nabídla také několik záběrů na jeden z nejpopulárnějších seriálů současnosti. Po opravdu jednoduchém a kratičkém teaseru na osmou a zároveň poslední sérii tvůrci ukázali něco skutečně hmatatelného. Prvních několik vteřin, z největší pravděpodobností pilotního dílu osmé série. Setkání, ke kterému dosud ještě nedošlo. Sansy a Daenerys v doprovodu Jona Snowa a Joraha Mormonta. Tomu se říká stoprocentní navnadění.

KOUKNI SE  Nový trailer na šílený akčňák Guns Akimbo

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com, www.youtube.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four × 2 =