Hart of Dixie se vrací po zimní pauze

V úterý 15. ledna bude televizní stanice CW vysílat jedenáctý díl druhé série seriálu Hart of Dixie. Vrací se tak na obrazovky po zimní pauze. V novém díle nazvaném „Old Alabama“ se můžeme těšit na pokračování osudů občanů města Bluebell.

hart-of-dixie-rachel-bilsonStarosta Lavon se bude nadále soustředit především na svůj osobní život a zapomene se věnovat plnění povinností na radnici. Stane se to zrovna v tu nejméně vhodnou chvíli, protože ve městě se koná Bluebell’s Pioneer Day a do Blubellu se blíží reportér z magazínu Southern Living. Zoe i Wade vidí, že starosta potřebuje pomoc, proto se přihlásí jako herečtí dobrovolníci na roli zakladatelů Blubellu. Zoe zároveň zkouší nový přístup ke vtahu s Wadem. Lemon a Annabeth vymyslí plán, jak získat povolení od starosty k zajištění občerstvení na slavnosti. Měly by tak dobrou reklamu pro svou nově vzniklou cateringovou společnost. Hostující hvězdou jedenáctého dílu bude Laura Bell Bund, která je v USA známá jako zpěvačka i herečka. Fanoušci seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) ji mohli vidět v šesté epizodě šesté série v roli moderátorky a kolegyně Robin.

Hart of Dixie je seriál o lékařce Zoe Hart, která se chce po studiích stát kardiochirurgem stejně jako její otec. Kvůli jejímu chladnému vztahu k pacientům nedostane vysněnou práci. Odjede do města Bluebell v Alabamě, kde má začít pracovat na klinice pro doktora Harley Wilkese. Po příjezdu zjistí, že doktor zemřel a odkázal ji ordinaci. V Blubellu provozuje lékařskou praxi také doktor Brick Breeland, který má dvě dcery Lemon a Magnolii. Lemon je zasnoubena s Georgem Tuckerem a od začátku zaujme k Zoe nepřátelský postoj. Starostou města je Lavon Hayes, který poskytne Zoe bydlení. Jejím sousedem je sukničkář Wade. Zoe se musí vyrovnat s novým životem a prací v maloměstě, která je velice vzdálená její vysněné kariéře. Hlavní postavu mladé lékařky Zoe hraje Rachel Bilson.

KOUKNI SE  Trailer na Westworld III

 

Martina Zbránková

 

Zdroj: http://www.cwtv.com/shows/hart-of-dixie/about

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

ten − four =