Za pár týdnů vychází zcela nový titul ze série Half-Life. Do této doby o hře moc informací k dispozici nebylo. Nyní však Valve prorazilo hráz mlčení a vytasilo se s ukázkami ze hry. Mrkněte na ně.

Vydání Half-Life: Alyx je pro herní svět velkou událostí. Sice ne tak velkou jak by se na první pohled zdálo, jelikož jde v uvozovkách jen o VR titul, přesto jsou hráči celí netrpěliví. Nový titul provází od prvních chvil velká řada otazníků. Důkazem toho, že i samotné Valve si novým titulem není moc jisté, je že informací o novém titulu je poskrovnu. Až nyní se na světlo světa dostaly gameplay záběry ze samotné hry. Část z nich vypustili samotní vývojáři z Valve, jedno video pochází od redaktorů IGN, kteří hru zdá se dostali ve velkém předstihu. Hra na jejích záběrech nevypadá tak učesaně, přesto skvěle. Nyní můžete sami posoudit, jak se vám Alyx líbí. Za nás půjde o horkého kandidáta na VR hru roku 2020.

Stále ve vzduchu visí otázka, zda se dočkáme regulérního pokračování série Half-Life. Alyx tak bohužel nelze tak brát, jelikož VR hraní je stále okrajovou záležitostí. Myslím si, že o budoucnosti této legendární série rozhodne to, jak si povede již zmíněný Alyx. Předpoklady uspět má, otázkou zůstává, jestli hru nezabije samotné VR. Přesvědčit se o tom budeme moct již 23. března, kdy hra vychází.

KOUKNI SE  Epic Games Store dotahuje konkurenci

Martin Kudělka

Předchozí článekTchyně a uzený….typy tchyní, které neradno podceňovat
Následující článekMapa duše, mapa života: Moudrost je tak jednoduchá…

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × one =