Za několik dní vypukne dlouho očekávaný fotbalový svátek, několikrát odložené EURO. Připravte se na kvalitní fotbal s kvalitní knihou.

Fotbal patří bezesporu mezi nejsledovanější sporty na této planetě. Nádherná hra odehrávající se na zelených pažitech, jedenáct borců na každé straně připraveno dovést co možná nejlepší výkon a nasázet soupeři co nejvíce gólů. Za pár dní nás čeká jeden z největších fotbalových svátků. Kvůli pandemii odložené mistrovství Evropy, které se mělo odehrát již v minulém roce. Tehdy okolnosti fotbalu nepřály, ale teď už nic nebrání, aby EURO 2021 proběhlo. Vše vypukne 11. června a není nic lepšího, než se na tento svátek připravit přečtením nějaké povedené knihy. Samozřejmě fotbalové knihy. V tomto knižním nej jsem pro vás vybral několik zajímavých knižních titulů, které spojuje jedno, fotbal.

4Ilustrovaná historie fotbalu: Síň slávy – David Squires

V knize Ilustrovaná historie fotbalu: Síň slávy naleznete nejenom ty největší hvězdy fotbalové historie, ale i zapomenuté průkopníky, antihrdiny, nebo zcela zapomenuté legendy. Všechny netradičně vyobrazeny očima karikaturisty Davida Squirese.

KOUKNI SE  Populární české knihy v kategorii humor a satira

Knihu Ilustrovaná historie fotbalu: Síň slávy pořídíte zde.

Předchozí článekKatla: Islandská minisérie ukazuje chladný kraj, kterému vládne sopka
Následující článekToxický mstitel: Remake legendárního bizáru se chystá před kamery

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 4 =