Seriálový hit Vyšehrad se dočkal filmového zpracování. Podle tvůrců se máme na co těšit. Film je dosti za hranou a bude plný nekorektního humoru.

Internetový seriál Vyšehrad se stal nečekaně hitem. Nyní se dočká i filmového zpracování. Talentovaný fotbalista, ale i nenapravitelný kalič, to je Julius Lavický. Lavi, jak mu všichni přezdívají, měl před sebou nadějnou kariéru. Místo fotbalu se však raději věnoval rušnému nočnímu životu. Sex, drogy, chlast, to s profesionálním sportem bohužel nejde dohromady. Laviho kariéra jde ke dnu. Místo světových velkoklubů ho čeká FK Slavoj Vyšehrad. Julius Lavický se s nepřízní osudu popere po svém.

Celovečerní film Vyšehrad je jíž dotočen. Pokud to bude možné, do kin by měl jít na jaře příštího roku. Tvůrci filmu se shodují, že film je nekorektní a značně za hranou. Jakub Prachař například řekl, že film nechce žádná televize. Také dodal, že Vyšehrad je první porevoluční trezorový film. V hlavní roli se samozřejmě objeví Jakub Štáfek. Vedle něj se ve filmu objeví například již zmíněný Jakub Prachař, Ivana Chýlková nebo třeba David Novotný. Ve snímku se mihne i pár opravdových fotbalistů. Zmínit můžeme třeba Vláďu Šmicera, Patrika Bergera nebo Jana Kollera.

Martin Kudělka

Předchozí článekTipy a triky, jak hrát Assassin’s Creed Valhalla
Následující článekŘeč těla, která prozradí, že vás podvádí

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

18 + 11 =