IFFKV 2020: Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary letos bude!

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary bude zahájen už v pozítří ve velkém sálu hotelu Thermal. Okamžik, na který každoročně čeká desetitisíce filmových fanoušků, se naplní a nás čeká celý týden výjimečných projekcí, slavných hostů, zajímavých rozhovorů a mnoho dalšího. A kdo nemůže do Varů na festival zajet, má jedinečnou možnost v pravidelných zprávách sledovat kukatko.online a zůstat v obraze filmového dění.

Takhle mohl začínat úvod, kdyby nebyla 28.4.2020 vydána ta smutná tisková správa, že letošního festival je zrušen. Kdo patří stejně jako autor tohoto článku k těm, kteří žijí od varů k varům, je nadcházející týden smutným obdobím nejen filmové absence. Jedinečná atmosféra IFFKV se nedá ničím nahradit. Navzdory tomu, a ačkoliv plně respektujeme rozhodnutí festival zrušit, jsme se rozhodli 55. ročník uspořádat. Alespoň tady na kukátku. Tedy: Letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech bude!

Co to znamená? Jako první vám představíme letošní logo. Vzpomeneme na rozhovor s jednou z legend karlovarského festivalu. Seznámíme se s vítězným filmem a snad i jeho tvůrci a samozřejmě že žádný IFFKV se neobejde bez své znělky. To vše už od 3. 7.2020 pouze na kukatko.online. Zůstaňte věrni filmu, věrni festivalu, zůstaňte s námi.

Pavel Urík

Předchozí článekNejlepší filmy na téma nesmrtelnost
Další článekPrázdninové čtení pro dobrodružné povahy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

thirteen − nine =